Hvad leder du efter?

Officials (138)

Dressurdommere - D2
Distrikt 10
Charlotte Ellegaard Andersen
5500 Middelfart
26636002
Anna Juhl Eriksen
6040 Egtved
25 38 48 84
Kathleen Ahrenkiel
7140 Stouby
28 12 97 09
Mette Kragholm
7000 Fredericia
29 90 40 33
Pernille Poulsen
6000 Kolding
26 83 01 16
Dressurdommere - O
Distrikt 10
Anne-Mette Binder
7100 Vejle
FEI Steward Level 1 Spring
Distrikt 10
Aliice Østergaard Petersen
8762 Flemming
28 56 97 12
Læremester Berideruddannelsen
Distrikt 10
Finn Kryhlmand Hansen
6000 Kolding
20320028
Læremester Rideinstruktøruddannelsen
Distrikt 10
Finn Kryhlmand Hansen
6000 Kolding
20320028
Læremester Rideskolemanageruddannelsen
Distrikt 10
Finn Kryhlmand Hansen
6000 Kolding
20320028
Military - FEI Steward
Distrikt 10
Anne-Mette Binder
7100 Vejle
Christian Struck
7100 Vejle
2447 8312
Military - TD 2 (tidligere Overdommer)
Distrikt 10
Anne-Mette Binder
7100 Vejle
Military - Teknisk Delegerede - FEI
Distrikt 10
Christian Struck
7100 Vejle
2447 8312
Military - Terræn Teknisk Delegerede - ABC
Distrikt 10
Christian Struck
7100 Vejle
2447 8312
Military - Terrænbanebygger - A
Distrikt 10
Christian Struck
7100 Vejle
2447 8312
Military - Terrænbanebygger - FEI
Distrikt 10
Christian Struck
7100 Vejle
2447 8312
Militarydommere - FEI
Distrikt 10
Anne-Mette Binder
7100 Vejle
Springdommer - B
Distrikt 10
Jonny Kristiansen
8766 Nørre-Snede
24 22 25 26
Aliice Østergaard Petersen
8762 Flemming
28 56 97 12
Springdommer - C
Distrikt 10
Betinna T. Pedersen
6070 Christiansfeld
28492921
Springdommer - D
Distrikt 10
Marianne Lund Joensen
7184 Vandel
Nickie Poulsen Madsen
6040 Egtved
28793335
Tina Ravn Pedersen
7000 Fredericia
25327596
Springning - Banedesigner - D (bygger kun i egen klub)
Distrikt 10
Sarah Møller Pedersen
7300 Jelling
20 32 01 46
Springning - Banedesigner - D
Distrikt 10
Annemette Gram Kollemorten
6630 Rødding
24483647
Dennis madsbjerg
7200 Grindsted
21203272
Maria B. Frederiksen
8752 Østbirk
22181257
Kim Olsen
6000 Kolding
Fallk Olliver Bruun Pedersen
6070 Christiansfeld
26901973