Hvad leder du efter?

Springning

Bruttogrupperne er dynamiske og nedenstående er med forbehold for ændringer/tilføjelser.



Senior 2024

Bruttogruppe A

Rytter Hest Hesteejer
Andreas Schou Darc De Lux Schou Absolute Horses
Andreas Schou Napoli vh Nederassenthof Schou Absolute Horses 
Andreas Schou Billy Matador Schou Absolute Horses
Camilla Fliedner Ernst Fiona Ask Camilla og Kenneth Ernst
Caroline Rehoff Pedersen Chaccieny Rehoff Horses
Caroline Rehoff Pedersen Calvin 115 Rehoff Horses
Emil Hallundbæk Chalisco Hallundbaek Stables
Kasper H Hansen Katrinelunds Satisfaction Kasper H Hansen Horses
Kasper H Hansen Comme Il Faut Plus Stald Cajus
Lars Bak Andersen Ethene Hyperion Stud LLC
Lars Bak Andersen Catelly Wulf-Hinrich Hamann
Tjeert Rijkens
Lars Nørgaard Pedersen Bøgegården Gladiola Stina og Jørgen Schmidt & Frandsbjerg Horses
Martin Neergaard Carpe Diem Van De Geeneinde Z Bækgården Youngster
Martin Neergaard Disney Bækgården Youngster
Frandsbjerg Horses
Mathias Nørheden Johansen Navaro de Laubry Z Gugler Horses
Mathias Nørheden Johansen Camelot 124 Elmar Gundel
Rikke Belinda Barker Tabalou PS Rikke Belinda Barker
Rikke Belinda Barker Icloud Rikke Belinda Barker
Rikke Haastrup Kristensen Balouca Z Lykkegaard 159 Aps
Rikke Haastrup Kristensen Engerupgaards Cashett Engerupgaard & Lotte Holm
Søren Møller Rohde Action Man Ask Z Stutteri ASK
Søren Møller Rohde Grace Ask Stutteri ASK
Zascha Nygaard Lill Primavera Andrea Zuccolillo
Zascha Nygaard Lill Calato 9 Sandra og Charlotte Höing

 

Bruttogruppe B

Rytter Hest Hesteejer
Benedikte Rie Truelsen Cassina Z Kirsten og Søren Truelsen
Christian Jansen Stenvangs Daiquiri Jan List 
Clara Hallundbæk HH Best Buy Hallundbæk
Kamilla Ladefoged Rasmussen Chico Z Frandsbjerg Horses
Kamilla Ladefoged Rasmussen Colina 70 Frandsbjerg Horses
Kamilla Ladefoged Rasmussen Come un Done Frandsbjerg Horses
Konstantin Künnemann Cyrillus Hubert Vornholt
Jennifer Fogh Pedersen Catdaddy Gabriele Block
Nicolas Pedersen Tailormade Diarados Boy Tailormade Horses
Philippa Wildfang Linde Carreau Of Greenhill Z Linde Equestrian
Renee Ulvsbjerg Celeste Balslev Renee Ulvsbjerg
Rikke Andersen   Equinesport
Tina Lund    

Senior Bruttogrupperne er senest opdateret den 11. januar 2024.
 

Bruttogruppe U25 2024

Navn Hest Hesteejer
Amalie König Jorsinaa Stald König 
Anne-Kirstine Rie Truelsen Cosma Shiva Kirsten og Søren Truelsen
Anne-Kirstine Rie Truelsen Quemoy Kt Kirsten og Søren Truelsen
Benedikte Rie Truelsen Cassina Z Kirsten og Søren Truelsen
Benedikte Rie Truelsen Hait Ask Kirsten og Søren Truelsen
Caroline Rehoff Pedersen Chacceiny Rehoff Horses
Caroline Rehoff Pedersen Calvin 115 Rehoff Horses
Clara Hallundbæk      Hh Best Buy Hallundbæk Stables
Emilie Mosegaard Christiansen Syvhøjegårds Enzo Fam. Mosegaard Christiansen
Josephine Bøgh Ibis Jens Kvist
Kamilla Ladefoged Rasmussen Colina 70 Frandsbjerg Horses 
Kamilla Ladefoged Rasmussen Chico Z Frandsbjerg Horses
Kamilla Ladefoged Rasmussen Come un Done Frandsbjerg Horses
Laura Baaring Kjærgaard First Lady G Jos Lansink
Maria Barnewitz Schou Chandler 9 Fam. Schou
Marie Louise Riisgaard Kemp 4ever Black Jack Therese Kemp
Nikoline Gulstad
 
Crispi T Nikoline Gulstad
Philippa Wildfang Linde    Carreau of Greenhill Z Linde Equestrian
Rie Rose Lindegren Roed Myjorka  
Theodor Wildfang Linde

Kristal

Linde Equestrian
Theodor Wildfang Linde Choppine du Bidou Linde Equestrian

U25 Bruttogruppen er senest opdateret den 11. januar 2024.

Bruttogruppe U21/U18/Children/Kat. 1 Pony 2024

Bruttogrupperne for ungdommen opdateres jvf. sportsplanen for 2024.