Hvad leder du efter?

apr
2021
Fra 25-04-2021 til 25-04-2021
  • Military
  • Hest/Pony

Haslev Køre- og Rideforening Military (B)

Stævnenummer
Prop00039017
Dato for resultat d. 25-04-2021
Resultatbehandling færdig
Grønhøjgårdsvej 4
4690 Haslev

Kontakt inden stævnet

Lea Weisdorf
30133214
kontakt@HKRnyt.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

2. Military CNC100 (B)

Military: Military CNC100 (SVH 2)

Opdateret: 25-04-2021
Antal starter:
21
Antal placeringer:
6
Dotering:
1: 1000 DKK 2: 800 DKK 3: 600 DKK 4: 500 DKK 5: 500 DKK 6: 500 DKK
Rytter Hest Klub Dressur Springning Terræn (heraf fejl på tid) Total Kat. point Placering
Astrid Vibe Skovgaard CICI
2012/TR/HIRTENTANZ/CHOPAJA/HOHENSTEIN E.H.
MBR 25,7 strafpoint 0 strafpoint 0 (0) strafpoint 25,7
1 1
Luna Richter PEMBREY AMIRA
2009/BL/SEQUEL'S SAMISTA/PEMBREY MISS DYNAMITE/
VNKR 24,5 strafpoint 0 strafpoint 0 (0) strafpoint 24,5
2 2
Victoria Suzette Kahr SARTRE
2011/TR/DELIKAT/SELINA III/HOHENSTEIN E.H.
HKR 29,8 strafpoint 0 strafpoint 0 (0) strafpoint 29,8
3 3
Peter Tersgov Flarup FIRST CLASS GS
2011/HN/FÜRST NYMPHENBURG/CANTATE/
EGE 28 strafpoint 0 strafpoint 0 (2) strafpoint 28
4 4
Mette-Marie Broby Petersen PITAGORAS
2010/BL/CARLO GRANDE/PARANOJA/ALFARO
SØG 30,5 strafpoint 0 strafpoint 0 (0) strafpoint 30,5
5 5
Heidi Nyhus Jensen KONSTANTIN'S AICHA
2004/GHH/ARCUS/CATALINA/CALIMERO
FSRK 30,7 strafpoint 0 strafpoint 0 (0) strafpoint 30,7
6 6
Nicole Havskov Badihi HVID'S LA DIVINA
2012/LU/FAVORIT ASK/MERVEILLE DÚ LYS/CARSON ASK
SØG 31,4 strafpoint 0 strafpoint 0 (0) strafpoint 31,4
Emil Christiansen CURACAO SB Z
2007/ZA/CASINO/KNICK KNACK XX/SOVEREIGN WATER XX (FR)
CEP 32,5 strafpoint 0 strafpoint 0 (0) strafpoint 32,5
Vivan Mary Ryslinge KAPAW DE VISION
2013/LH///
HKR 27,3 strafpoint 0 strafpoint 0 (0) strafpoint 27,3
Jan Schultz Jørgensen HJØRNEVANG'S DOMINIQUE
2006/DV/GAGARIN/KRISTIANSMINDES MANILLA/MARENGO
SPR 36,1 strafpoint 0 strafpoint 0 (0) strafpoint 36,1
Simone Vinther ABILDGAARDS SYNERGI
2014/DV/CAPE TOWN S./ABILDGAARDS SAVANHA/LORENTIN I
HESK 30,9 strafpoint 0 strafpoint 0 (5,2) strafpoint 30,9
Lise Kjelstrup NØRHEDENS CIRELL
2012/LU/CAMPBELL/MIRELL AF SULSTED/OGLIO XX (GER)
SPR 37,3 strafpoint 0 strafpoint 0 (0) strafpoint 37,3
Mika Langvad ANAND W
2005/KWPN/CHIN CHIN/JANDINE/
ISR 33,2 strafpoint 0 strafpoint 0 (2,4) strafpoint 33,2
Zacharias Gandløse CAMEO STAR WIND
2006/DV/CAMPBELL/TAMARIND WIND XX/STARRY NIGHT XX (USA)
CEP 35,9 strafpoint 0 strafpoint 0 (0) strafpoint 35,9
Laura Johansen Skov CARAMBOLE
2009/DV/CASIR ASK/CHESS L/CASTRO
HKR 36,1 strafpoint 0 strafpoint 0 (0) strafpoint 36,1
Pernille Müller HIPNAS
2011/TR/FIATAS/HIDRA/CHEMBORG
SPR 37,7 strafpoint 0 strafpoint 0 (8) strafpoint 37,7
Kamille Dumong Erichsen SWEET SPOT
2011/DV/PARTY DANCE/KARDI (ATHENA)/LORAN
CEP 36,1 strafpoint 0 strafpoint 0 (2,4) strafpoint 36,1
Liva Karlshøj Julegaard UTOPIA LOVE
2004/HO/CAPRONI/MAY BE/
CEP 37 strafpoint 0 strafpoint 0 (7,6) strafpoint 37
Emma Malou Grubbe RIHANNA
2009/OLD/ROCK FOREVER I/ROMANTIKA/RUBINSTEIN I
HKR 32 strafpoint 0 strafpoint 20 (13,2) strafpoint 32
Cecilie Strøm Springer SPRINGERS SILVER MORNING
2005/CO/SKOUSBOE MORNING ROCK/BIRKELY SPOKOJNA/MAIGAARDENS KILLIAN
SPR 36,4 strafpoint 0 strafpoint 40 (18) strafpoint 36,4
Katja Stanley Sørensen HAPPY QUATTRO TAGEGAARD
2015/DV/CI CI SENJOR ASK/HAPPYNESS TAGEGAARD/CARPENTER
CEP 31,4 strafpoint 0 strafpoint 60 (18,8) strafpoint 31,4