Hvad leder du efter?

okt
2020
Fra 21-10-2020 til 25-10-2020
  • Spring
  • Hest/Pony

AL Showjumping i samarbejde med Riders Cup Stil Cup for Pony (C)

Stævnenummer
Prop00037324
Dato for resultat d. 25-10-2020
Resultatbehandling færdig
Riders Cup (Distrikt D04)
Tybjergvej 14
4160 Herlufmagle

Kontakt inden stævnet

Dorthe Ketterle
21400400
showoffice@riderscup.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

19. Bronzetur kval 2. LB1* Springning Ponyer (85/75/65 cm) B0 (C)

Spring: LB1* Springning Ponyer (85/75/65 cm) B0 (svh 1)

Opdateret: 25-10-2020
Antal starter:
20
Antal placeringer:
13
Rytter Hest Klub Fejl Tid Kat. point Placering
Freja Husfeldt ROLO
2000/WE///
TSC 0 59,99 1
3 3
Lærke Helén Michelsen GIZMO
2003/LH///
MBRK 0 53,33 1
3 3
Cecilie Asgaard Kruse Jørgensen RACHENE'S MANNIE
2005/AP/SPAYK/MISS NUTHIE/
SVKR 0 52,66 1
3 3
Mai Nielsen HETTO LEVI JONES
2003/IRH/DOW JONES COURCEL/LEVI OUTPOST/
KRK 0 55,03 1
3 3
Ida Samson Andersen VESTERGÅRDENS MARIE
2009/FJ/KNOP HALSNÆS/VESTERGÅRDENS IDA/FREDERIK SKOVÅ
HKR 0 47,66 1
3 3
Angelina Bomgaard Glashøj CATCH ME 'IF YOU CAN'
2001/WB/CONRADO/HONDSRUG MAY BEE/
RKV 0 49,22 1
3 3
Sandra Løvfall Thalund BØGELYS THEA
2007/NF/GAY COUNT SHETAN/VOGNMANDGÅRDENS BIRDY/RICO-SØNDERMARK
HAS 0 54,92 1
3 3
Gry Noes Vistisen SILVER MOUNTAIN LADY
2013/CO/DRUMMIN REBEL/MOUNTAINVIEW GIRL/EARL OF NEWBRIDGE
BRN 0 58,54 1
3 3
Clara Røhrmann DONKEY KONG
2002/BL///
DARK 0 52,33 1
3 3
Vanilla Mathilde Linde DOLCHE'
2006/LH///
NVR 0 56,76 1
3 3
Cassandra Bech-Azeddine FANNY
2004/NF/ZWAVO'S SUPRISE/NELLY BAVIANE/BAVIAN
BRF 0 49,10 1
3 3
Noah lund GRIBSVADS LABAN
2004/WE/PARCYBEDW BOY GEORGE/GRIBSVADS LADY LOOK II/TALON TORETH
SSR 0 51,29 1
3 3
Isabella-Maria Bech-Olsen ROMEO'S KARL SMART
2010/NF/RONALD/HORSEMOSENS JULIA/STAPLECROSS SPITFIRE
HHR 0 54,98 1
3 3
Josefine Søgaard Schrøder FJORDGLIMT MR GEORGE (DNK)
2007/WC/MAYLIE SELWYN (OS)/FJORDGLIMT MISS GEORGINA (OS)/MENAI CADERNID
OHR 4 48,46
Josephine Zeemann ANNA'S PRIDE (PHOEBE)
2006/BL///
EGE 4 56,39
Cecilie Hempel Hansen EVITA VAN DE KIEKUUT
2010/WF/WATERMILL FALCON/KIEKUUTS TIRA/
FYR 4 55,47
Cecilie Engsted Larsen ASTERIX
2009/LH///
BRN 4 51,33
Rebecca Berling Tvinnemose Rezzou FILBERT
2011/LH///
SLR 4 54,78
Louise Gargas Madsen BJERREGARDS TAVAN (DNK)
2015/WB/BJERREGÅRDS TAYER/BJERREGÅRDS ORCHID/BJERREGÅRDS WITEK
LYK 4 51,11
Emma Rud Peitersen TEXAS HONEY-MOON
1995/CO/GRANGE SURF SPARROW/ENGHØJS HONEY-CATE/ØXENHOLM MARKBOOK
RIR Udg.