Hvad leder du efter?

maj
2024
Fra 15-05-2024 til 15-05-2024
  • Spring
  • Hest/Pony

FKR aften D-stævne spring (D)

Stævnenummer
Prop00050873
Dato for resultat d. 15-05-2024
Resultatbehandling færdig
Holteskovvej 8
4640 Faxe

Kontakt inden stævnet

Isabel Birgitte Cramer
31246800
springfkr@gmail.com

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

4. 50, 60, 70, 80, 90, 100, 110 cm - Hest B0 (D)

Spring: Springning Showklasse - Hest B0 (svh 0)

Opdateret: 15-05-2024
Antal starter:
29
Antal placeringer:
10
Rytter Hest Klub Fejl Tid Kat. point Placering
Linda Sandø Simonsen LE KLINT V
2003/LU/LOBSTER/COCO V/COME BACK II
BRN 0 83,50
3 Ingen fejl
Nathalie Modeweg SHEILA
2007/SP/AMMADOOR/SCARLET/BROADWAY
MAS 0 74,30
3 Ingen fejl
Heidi Raaberg Christiansen HJORTHØJ'S XANDIA
2016/FJ/STORM SKOVÅ/HJORTHØJ'S KAIA/ADMIRAL HALSNÆS
FKR 0 73,40
3 Ingen fejl
Mille Lykke Jørgensen BAST BIRKEGAARD
2014/FJ/ORKAN SKOVÅ/ENA/HEDEGÅRDENS ASTERIX
FKR 0 69,90
3 Ingen fejl
Laura Johansen Skov SKOVS CABRIOLE J
2019/LU/SYVHØJEGÅRDS UNFORGETABLE S DWB/CARAMBOLE/CASIR ASK
HKR 0 68,80
3 Ingen fejl
Mille Lykke Jørgensen BAST BIRKEGAARD
2014/FJ/ORKAN SKOVÅ/ENA/HEDEGÅRDENS ASTERIX
FKR 0 70,60
3 Ingen fejl
Signe Østerlund Frederiksen BACARDI
2008/LH///
FRKS 0 63,10
3 Ingen fejl
Noam Valentin Winston Golterma ZACHO MISS DIXIE
2013/ZP/MR. CHAP'S HIGHLIGHT/RONJA/ROYAL MI LORD SØNDERSKOV
FRKS 0 64,20
3 Ingen fejl
Lisa Højkilde REJA
2011/LH///
SYK 0 73,60
3 Ingen fejl
Line Juul Pedersen TÅGERUPS MAVERICK
2011/LH///
SYK 0 77,10
3 Ingen fejl
Mille Lykke Jørgensen SPANDFIELD SUZZIE
2008/IHR///
FKR 4 67,00
Laura Johansen Skov SKOVS CABRIOLE J
2019/LU/SYVHØJEGÅRDS UNFORGETABLE S DWB/CARAMBOLE/CASIR ASK
HKR 4 73,80
Cathrine Ørbech Couriol SUMMER DREAM
2011/HN/SARKOZY/BRENTANA/BRENTANO II
RIC 4 77,90
Heidi Raaberg Christiansen HJORTHØJ'S XANDIA
2016/FJ/STORM SKOVÅ/HJORTHØJ'S KAIA/ADMIRAL HALSNÆS
FKR 4 70,90
Signe Østerlund Frederiksen BACARDI
2008/LH///
FRKS 4 65,90
Malou Haven ELMELY'S JERICO
2007/CO/HEDEHUSETS BENCORR/ELMELY'S JASMIN/PILGAARDS SAMMY JUNIOR
FKR 4 75,10
Malou Haven ELMELY'S JERICO
2007/CO/HEDEHUSETS BENCORR/ELMELY'S JASMIN/PILGAARDS SAMMY JUNIOR
FKR 4 70,00
Lisa Højkilde REJA
2011/LH///
SYK 4 72,20
Frederikke Aakjær Aagesen GENESIS-MINA
2011/KW/CARRERA VDL/VAMINA VDL/ORAMÉ
MAS 4 85,30
Line Juul Pedersen TÅGERUPS MAVERICK
2011/LH///
SYK 4 72,10
Matilde Hammer DE NOLI
2007/DV/DE NOIR/WONDERGIRL/WANDERBURSCH II
LFHR 8 75,80
Noam Valentin Winston Golterma ZACHO MISS DIXIE
2013/ZP/MR. CHAP'S HIGHLIGHT/RONJA/ROYAL MI LORD SØNDERSKOV
FRKS 8 69,40
Linda Sandø Simonsen LE KLINT V
2003/LU/LOBSTER/COCO V/COME BACK II
BRN 9 96,50
Mille Lykke Jørgensen SPANDFIELD SUZZIE
2008/IHR///
FKR 13 94,80
Matilde Hammer DE NOLI
2007/DV/DE NOIR/WONDERGIRL/WANDERBURSCH II
LFHR 16 109,70
Nathalie Modeweg SHEILA
2007/SP/AMMADOOR/SCARLET/BROADWAY
MAS 21 126,90
Cathrine Ørbech Couriol SUMMER DREAM
2011/HN/SARKOZY/BRENTANA/BRENTANO II
RIC 24 123,10
Lærke Binderup Jensen MAXMAN (SWB)
2019/SWB/CABACHON/MAXIMUMMA/ORLANDO
HKR Disk.
Lærke Binderup Jensen MAXMAN (SWB)
2019/SWB/CABACHON/MAXIMUMMA/ORLANDO
HKR Disk.