Hvad leder du efter?

okt
2021
Fra 27-10-2021 til 31-10-2021
  • Spring
  • Hest/Pony

AL Showjumping Stilcup (C)

Stævnenummer
Prop00041345
Dato for resultat d. 31-10-2021
Resultatbehandling færdig
Holte Ride-Klub (Distrikt D01)
Egebækvej 22
2840 Holte

Kontakt inden stævnet

Dorthe Ketterle
21400400
stilcup@alshowjumping.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

21. Guldtur 1. kval MB1* Springning Ponyer (105/95/85 cm) B0 (C)

Spring: MB1* Springning Ponyer (105/95/85 cm) B0 (svh 3)

Opdateret: 31-10-2021
Antal starter:
35
Antal placeringer:
21
Rytter Hest Klub Fejl Tid Kat. point Placering
Amalie Breum-Harild BAKKEGAARDEN'S NIKITA
2007/WB/STOUGJESHOEVE EAGLE EYE/BAKKEGAARDEN'S NALA/MØLLEGAARDS SPUTNIK
EGE 0 57,47 1
3 3
Ingrid Christine Laursen CARABAS DU MARQUAIS
2012/PSF/ULK D'ETE/LILAS DU VERGER/JASEUR
NSR 0 58,07 1
3 3
Conrad Bonde Nissen HEARTBREAKER
2000/BL///
CSC 0 61,62 1
3 3
Silja Sofie WIchmann Duus SKOVGÅRDS SAFIR
2007/LH///
RIC 0 59,61 1
3 3
Selma Hundborg Dresler BURNBRAE JACK
2006/IHR///
CSC 0 63,63 1
3 3
Karla Baad Christensen OLEARY SPARTACUS
2002/IHR///
HIS 0 61,12 1
3 3
Filippa Olympia Sønderby TIMBERLAKE
2006/LH///
RESR 0 60,71 1
3 3
Isabella-Maria Bech-Olsen ROMEO'S KARL SMART
2010/NF/RONALD/HORSEMOSENS JULIA/STAPLECROSS SPITFIRE
SRØ 0 62,55 1
3 3
Emilia Rebecca rohde MAYBE SPARTACUS
2007/IHR///
HIS 0 56,90 1
3 3
Amalie Breum-Harild PIDGET
2005/BL///
EGE 0 63,17 1
3 3
Ingrid Christine Laursen CAMILY - ARLANDA
2011/NF/BOVENHEIGRAAF'S CAMILLO/ARLANDA L/ORLANDO
NSR 0 58,00 1
3 3
Selma Hundborg Dresler WR MARBLES
2012/IHR///
CSC 0 59,36 1
3 3
Karoline Hermann ODDEN'S STARLIGHT
2009/NF/STRANDAGERS' BANDIT/ODDEN'S DAYTONNA/STACKARPS DAYTON
GLAR 0 57,68 1
3 3
Emma Maria Ljørring Andersen ATTYRORY GOLDSTAR
2001/IHR///
CSC 0 60,82 1
3 3
Izabella Tardrup Frandsen VALMY DE TREILLE
2009/PSF/KANTJE'S RONALDO/BERESINA/OPAL
ESP 0 59,15 1
3 3
Wilma Frederikke Bohnstedt SHANBO SALLY'S GIRL
2013/CO/ILLAUNURRA CATHAL/CASTLESTRANGE SALLY/
SPR 0 58,54 1
3 3
Ida Sylvest KILTIERNAN BELLA
2013/CO/DUNLEWEY GOSHAWK/TUBBERVALE BELLA/
EGE 0 60,53 1
3 3
Milla Josefina Wichmann Duus GONZALES D'08
2006/BWP/EROS PLATIERE/LA LUNA VAN 'T HAGENHOF/
RIC 0 64,49 1
3 3
Sofia Irina lyhne bæk ARDARA LADY
2010/CO/DUNALLY LAD/INISHOWEN HOLLY/ASHFIELD ROMEO
SPR 0 58,52 1
3 3
Cathrine Batchelor HØNSEHALSENS BALDUR
2011/CO/HOHNHORST JEREMY/HEDEGÅRDENS BELLA/TEGLSTRUP DUKE
HRK 0 63,49 1
3 3
Karla Baad Christensen ATOS DES MOTTES
2010/SF/QUIROS DU PAS/DIVA DU PLESSIS/MATABAY XX (FR)
HIS 0 60,57 1
3 3
Silas Cronholm Frænell MISTER S
2003/IHR///
VER 4 63,53
Maxie Nabi Christiansen KNOCK YOUR SOCKS OFF
1999/IHR///
EGE 4 54,37
Vanessa Warburg RONJA
2004/WD/AMOS/BLAENYRESGAIR DESTINY/NEBO DANIEL
CSC 4 54,77
Josefine Søgaard Schrøder FJORDGLIMT MR GEORGE (DNK)
2007/WC/MAYLIE SELWYN (OS)/FJORDGLIMT MISS GEORGINA (OS)/MENAI CADERNID
OHR 4 56,61
Josephine Olivia Ludwig Hæstrup FH. DRIVER
2011/LU/DIAMANT DE REVEL/BÆKLUNDS ANNA-BELL/AQUAVIT N
EGE 4 67,98
Holly Meier Løfstrøm KANTJE'S BRITTA
2006/NF/KANTJE'S RONALDO/KANTJE'S ALICIA/DUKE'S FOREST ANTARES
CSC 4 68,46
Anna Clara Søby BUCHAILL BEAG
2008/IHR///
EGE 4 59,78
Sofie Højris hansen SHADOW'S DANCER
2010/CO/SILVER SHADOW/WESTSIDE DANCER/WESTSIDE FRED
FSRK 4 61,19
Ester Sofie Dolmer MCL SPARKLE
2010/IHR///
SUHR 4 59,05
Kamille Sofia Allerslev Hek RATHCOONA PATRICIA
2011/CO/KIRRIN MALACHI/RATHCOONA DAISY/COOSHEEN CALLOWFEENISH CASHEL
ESP 8 59,80
Cornelie Catarine Christiansen FINN JUNIOR
2009/SR/FINN/FAVOURITE GAME/SZKOPUL
NSR 8 59,44
Sofie Højris hansen MICLAS ARISTOCRAT
2006/NF/MICLAS ACTIVE/LADY JANE/
FSRK 8 70,42
Elvira Becker Gaardlykke TOVDAL'S CRAZY DAIZY
2009/LU/CJ CHARGON BREDAGER/TOVDAL'S MAY DAY/MANGO AA
EDAL 9 72,49
Nikoline Finne Bunch SEAFIELD SILVER SPRING
2010/CO/COOLILLAHAUN CUSHLAWN/ISLAND SPARROW/BEN GAWTER
AMR 12 56,01