Hvad leder du efter?

okt
2021
Fra 27-10-2021 til 31-10-2021
  • Spring
  • Hest/Pony

AL Showjumping Stilcup (C)

Stævnenummer
Prop00041345
Dato for resultat d. 31-10-2021
Resultatbehandling færdig
Holte Ride-Klub (Distrikt D01)
Egebækvej 22
2840 Holte

Kontakt inden stævnet

Dorthe Ketterle
21400400
stilcup@alshowjumping.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

15. Sølvtur 1. kval LA1* Springning Ponyer (95/85/75 cm) B0 (C)

Spring: LA1* Springning Ponyer (95/85/75 cm) B0 (svh 2)

Opdateret: 31-10-2021
Antal starter:
32
Antal placeringer:
21
Rytter Hest Klub Fejl Tid Kat. point Placering
Philippa Victoria Tillegreen WEE HONEY
2008/IPS/WEE SHADOW/LILY'S STAR/
ØSR 0 49,58 1
3 3
Victoria Lillelund Nielsen KLINKHØJS EPONA (WILD ONE)
2009/LH///
HSK 0 51,66 1
3 3
Julia Pichard Nielsen CASAMI
2004/LH///
EGE 0 49,37 1
3 3
Ann-Sophie Hensel Milling REDCROSS APACHE
1998/IHR///
CSC 0 43,99 1
3 3
Augusta Ryby MY CAPTAIN JACK
2005/IHR///
NSR 0 52,33 1
3 3
Sascha Vestergaard Levisen GROSENGÅRDS BOHÉME
2007/SP/MAY-WAY/GROSENGÅRDS KAROLINE/
GRR4 0 47,13 1
3 3
Jenny Adler Woodrow THE ONE FOR THE ROAD
2004/BL///
NØR 0 50,95 1
3 3
Astrid Marie Snebjørn Poulsen MS BLUEBERRY
2003/IHR///
EGE 0 44,39 1
3 3
Malou Kiran Grewal SOLBAKKENS DANNI
2009/NF/KANTJE'S VALENTIJN/SOLBAKKENS DEBBIE/RICO-SØNDERMARK
ISR 0 41,19 1
3 3
Maxie Nabi Christiansen NEILSTOWN PUFFIN
2001/IHR///
EGE 0 46,47 1
3 3
Josefine Søgaard Schrøder FJORDGLIMT MR GEORGE (DNK)
2007/WC/MAYLIE SELWYN (OS)/FJORDGLIMT MISS GEORGINA (OS)/MENAI CADERNID
OHR 0 48,09 1
3 3
Asta Nowak Skovmand MOGM'S CRISPY
2011/SP/RM CAISER/MISS WINDY OLYMPIC/MANITU N.
SLR 0 46,51 1
3 3
Klara Mie Snebjørn Poulsen HEMSTOKS DON'T STOP
2010/SP/DON'T FORGET ME/NØRLUNDS WICHY/KLOOSTER'S SHOWMAN II
EGE 0 52,32 1
3 3
Josefine Emilie Uhd-Nielsen ASHFIELD ROCKABILLY
2014/IRH/BILLY CONGO/DIANE'S COICE/BILLY
HIS 0 45,74 1
3 3
Izabella Tardrup Frandsen VALMY DE TREILLE
2009/PSF/KANTJE'S RONALDO/BERESINA/OPAL
ESP 0 49,58 1
3 3
Karoline Hermann ODDEN'S STARLIGHT
2009/NF/STRANDAGERS' BANDIT/ODDEN'S DAYTONNA/STACKARPS DAYTON
GLAR 0 46,90 1
3 3
Rebecca Berling Tvinnemose Rezzou KNOCKA LUCKY
2004/BL///
SLR 0 51,35 1
3 3
Caroline Saldern Lygum HAPPY HAZE
2010/CO/LISHAAN SQUIRE/DRIMCONG ROVER/MOY HAZY COVE
HRK 0 49,47 1
3 3
Aliya Wesley Kinana KAÚRÚS KÆRLUND
2008/SP/AQUAVIT N/LENE/FREDERIKSMINDE HAZY MARVEL
NSR 0 46,53 1
3 3
Marie-Louise Hensel Milling SLIEVE BLOOM HOLLY
2010/CO/MONAGHANSTOWN BOY/SLIEVE BLOOM KATIE/TULIRA ROBUCK
CSC 0 48,96 1
3 3
Marie Kure Aspelin LINTRUPGAARDS SAKIRA
2003/SP/TAI TANICO/SAHARA EL AMAR OX/BAY NOIR OX
RIR 0 47,05 1
3 3
Caroline Sabroe Søndergaard SUNNY
2004/BL///
ESP 4 52,14
Agnete Wix Laugesen SPRINGERS CASSINI
2009/LU/KIPPURE CASHEL/BAUNELY'S DAPHNE/RAVNSHOLT'S DIABLO
HRK 4 52,78
Malou Kiran Grewal SOLBAKKENS DANNI
2009/NF/KANTJE'S VALENTIJN/SOLBAKKENS DEBBIE/RICO-SØNDERMARK
ISR 4 42,91
Emma Maria Ljørring Andersen SPRINGVIEW LITTLE JOKER
2004/BL///
CSC 4 47,26
Isabella-Maria Bech-Olsen ROMEO'S KARL SMART
2010/NF/RONALD/HORSEMOSENS JULIA/STAPLECROSS SPITFIRE
SRØ 4 50,74
Eva Nørding Christensen BRYGGERGÅRDENS FYRST ATLANTIS
2013/NF/SOLDALS BRILLIANT/ARTEMIS HIPPIOS/POSEIDON HIPPIOS
BAL 4 48,33
Sofie Højris hansen CAHERVIEW PADDY
2008/CO/CASTLESIDE CARRIG/RATHCOONA BEAUTY/TULIRA FINN MAC COOL
FSRK 4 47,42
Caroline Sabroe Søndergaard PLAY MISTY FOR ME
2001/IHR///
ESP 4 47,50
Clara Røhrmann GRETA III
2002/AES/EMILIAR/FLEUR III/
DARK 17 80,91
Viola Alberte Bohnstedt DOMINGO
2010/IRH///
SPR Disk.
Thea Høj Rasmussen RYEHILL LADY GODIVA
2009/WD/RYEHILL RED COMET/MENAI LADY ELLEN/TREVALLION J R
NSR Udg.