Hvad leder du efter?

jan
2022
Fra 22-01-2022 til 23-01-2022
  • Spring
  • Hest/Pony

C stævne for pony og hest (C)

Stævnenummer
Prop00041034
Dato for resultat d. 23-01-2022
Resultatbehandling færdig
Slangerup-Lynge Rideklub (Distrikt D02)
Slangerup Overdrev 1
3550 Slangerup

Kontakt inden stævnet

SLR
.
hestespring@slr-rideklub.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

2. Springning Showklasse - Hest & Pony B0 - 80 cm (D)

Spring: Springning Showklasse - Hest & Pony B0 (svh 0)

Opdateret: 23-01-2022
Antal starter:
27
Antal placeringer:
20
Rytter Hest Klub Fejl Tid Kat. point Placering
Kirstine Hagerup Meelberg-Lange CLONTARF FANTABULOUS
2006/IHR///
NSR 0 46,12
3 3
Kirstine Hagerup Meelberg-Lange CLONTARF FANTABULOUS
2006/IHR///
NSR 0 44,53
3 3
Katarina Louise Rasmussen ZANTOS
2011/DV/SOLOS LANDTINUS/ZANTIA/ALICANTE
BRF 0 42,81
3 3
Julie Havsted DIAMOND
2007/NF/RONALD/LL. MØLLEGÅRDS TIFFANY/EXMOOR STALDENS PASCAL PAOLI
RVV 0 44,78
3 3
Tina Kruse CHARLIE BROWN
2014/DV/CHARLESTON K/QUILOTTE/QUIDAM DE REVEL
SLR 0 48,47
3 3
Julie Havsted DIAMOND
2007/NF/RONALD/LL. MØLLEGÅRDS TIFFANY/EXMOOR STALDENS PASCAL PAOLI
RVV 0 42,31
3 3
Dorthe Jeannette Kristensen CASSINI ROUGE
2007/OS/CASSINI II/LAWENDA/LANDADEL
HGR 0 45,94
3 3
Dorthe Jeannette Kristensen CASSINI ROUGE
2007/OS/CASSINI II/LAWENDA/LANDADEL
HGR 0 41,24
3 3
Malou Knudsen Güllich HOLYMOLY FH
2012/KW/BREITLING LS/AQUARELLE VAN DE GULDENNAGEL/QUERELLE
CSC 0 47,30
3 3
Sofia SJÖGREN CHICAGO Z
2017/ZA/CORNET OBOLENSKY/DAKOTA Z/DIAMANT DE SEMILLY
AMR 0 48,70
3 3
Emma Gradischnig TIGER LILLY
2008/DV/ULRICH Z/MOONLIGHT/HELENIKOS XX (IRE)
SLR 0 51,97
3 3
Sofia SJÖGREN CHICAGO Z
2017/ZA/CORNET OBOLENSKY/DAKOTA Z/DIAMANT DE SEMILLY
AMR 0 49,42
3 3
Camille Krieger LOGSTOR R
2006/OS/LANDOR S/KOMMANDANTIN/
SLR 0 47,35
3 3
Alberte Bidstrup FJORDVANGENS FIRENZE
2016/DV/FAVORIT ASK/LESLEI/LA ZARRAS
SLR 0 47,59
3 3
Louise Broch Gregersen UPPSALA W Z
2016/ZA/USTINOV/CARTHAGINA/CARTHAGO
HRK 0 50,56
3 3
Camilla Jessen SANNEBO'S CHAMEOUR
2008/DV/CASIR ASK/CADEAU (CAMILLA)/CHREVI'S CAVALLO
RIF 0 43,37
3 3
Sille Petrine Mathisen HIDALGO
2007/LH///
STRK 0 47,60
3 3
Sofia SJÖGREN DAKOTA Z
2013/ZA/DIAMANT DE SEMILLY/CORADA/COROFINO I
AMR 0 51,15
3 3
Alberte Bidstrup FJORDVANGENS FIRENZE
2016/DV/FAVORIT ASK/LESLEI/LA ZARRAS
SLR 0 48,79
3 3
Sofia SJÖGREN DAKOTA Z
2013/ZA/DIAMANT DE SEMILLY/CORADA/COROFINO I
AMR 0 48,59
3 3
Sarah Emilie Nørgaard FLEUR L
2015/LU/ROCKLAND/INDUCCI VAN HET ELKENHOF/WINNINGMOOD VAN DE'ARENBERG
SLR 1 57,49
Jennifer Nisted Florboe OZZI
2014/BWP/LOKESH UIT DE MELLE/ASHANTI/
DVRK 4 49,73
Klaus Andreasen OJ'S LANDTINI
2011/OLD/SOLOS LANDTINUS/TEAM VILDALS GIN II/ALTINI
SLR 4 45,03
Mette Augustinus Johns HESLEGÅRD'S PEDRO
2008/DV/HESLEGÅRD'S PLATIN/HESLEGÅRD'S FAIR PLAY/MIDT-WEST IBI-LIGHT
HGR 4 45,91
Anja Øder Klint CHANEL HORNBÆK
2006/OL/COMPACT/LONE/JUMBO
HGR 4 49,84
Christina Ingemann Poulsen UNIQUE T
2010/LU/C-DUR'S PACIFIC/UPENDI/ELPLA'S BIG ONE
SRV 4 41,14
Louise Broch Gregersen UPPSALA W Z
2016/ZA/USTINOV/CARTHAGINA/CARTHAGO
HRK 4 49,22