Hvad leder du efter?

dec
2021
Fra 27-12-2021 til 28-12-2021
  • Spring
  • Pony

Hillerød Nytårsspring for pony (C)

Stævnenummer
Prop00041016
Dato for resultat d. 28-12-2021
Resultatbehandling færdig
Hillerød Sportsrideklub (Distrikt D02)
Rønnekrogen 8
3400 Hillerød

Kontakt inden stævnet

Sarah Bisgaard
XXXXX
hisstaevne@gmail.com

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

2. LB1* Springning Ponyer (85/75/65 cm) B4 (C)

Spring: LB1* Springning Ponyer (85/75/65 cm) B4 (svh 1)

Opdateret: 28-12-2021
Antal starter:
28
Antal placeringer:
7
Rytter Hest Klub Fejl Tid Fejl Tid Kat. point Placering
Cassandra Bech-Azeddine FANNY
2004/NF/ZWAVO'S SUPRISE/NELLY BAVIANE/BAVIAN
HIS 0 44,06 0 20,30 1
1 1
Casper Moberg MUNSBORO CROSS
2002/IRH///
TPRK 0 45,35 0 20,88 1
2 2
christel Engelbrecht ATTYRORY JAMESSON
2011/BL///
RIC 0 41,62 0 20,91 1
3 3
Victoria Høegh Fredgart RÅLANDGÅRDS DALGAS
2015/WE/KOKKEDAL'S NESTOR/MINDES KIKI/WESTMINSTER BAILEY
VSRE 0 41,98 0 21,18 1
4 4
Jasmin Malou Byrdal COUNTY EXPRESS
2003/IHR///
AMR 0 43,25 0 21,34 1
5 5
Rosa Høegh Fredgart SINALCOPEARL HALLING
2011/WE/MØLLEGÅRDS SINALCO/GASETTE/HOUDINI
VSRE 0 41,82 0 21,57 1
6 6
Casper Moberg KULLTORPS HAMPUS
2005/WB/PADDOCK CAMARGUE/KULLTORPS TUVA/WÄRNANÄS PENG
TPRK 0 51,97 0 22,16 1
7 7
Jenny Adler Woodrow BAKKEGAARDENS L' AMOUR
1996/WE/Møllegaards Sputnik/Bohemo Daisy/
NØR 0 48,69 0 22,42 1
Filippa Rothausen FH. PEGASUS
2007/LH///
SPR 0 49,67 0 22,45 1
Knirke Emilie Lebeck MANNINARD EARNÁN
2010/CO/GLENCARRIG SEA BISCUIT/TILLY/ORMOND BOBBY
CSC 0 45,31 0 23,76 1
Iris Møller GIZMO
2003/LH///
RIC 0 43,64 0 24,79 1
Mai Nielsen HETTO LEVI JONES
2003/IRH/DOW JONES COURCEL/LEVI OUTPOST/
HIS 0 48,03 0 25,25 1
Amanda Larnæs Bjerg Hansen BASSY
2003/BL///
EGE 0 49,57 0 28,46 1
Mia-Maja Moesby Hansen BALTIC HEXIA
2002/LH///
FKR 0 45,20 4 21,18
Ann-Sophie Hensel Milling MUCKRIM FARRAH
2012/CO/RUSHEEN BOY/CLASSIEBAWN ALMA/JACKS PROMISE.
CSC 4 40,09
Rosa Høegh Fredgart MAYFIELD CELEBRATION
2013/BL///
VSRE 4 41,91
Agnes Ifanger CARTOOR REBEL ROSE
2015/CO/REBEL JUSTICE/AMY JUSTICE/WESTSIDE MIRAH
NSR 4 42,03
Mathilde Bredahl Pedersen CHANEL
2012/LH///
KRK 4 42,98
Ida Laurberg Schäffer HARVEST(DK) GRAND CRU CLASSE
2014/WC/FJORDGLIMT GRAND CANYON (DNK)/MOORCROFT GROOVEY GIRL/SYNOD GEORGE
SRV 4 44,36
Clara Røhrmann DONKEY KONG
2002/BL///
DARK 4 48,03
Sarah Øgaard STARLIGHT
2002/NF/PEDRO/EGEBALLES GORI/BAKKEGAARDS IRON BELL
BRF 10 60,16
Mathilde Enggaard Jensen SILVER STAR
2007/LH///
SPR 10 60,41
Katarina Louise Rasmussen MARIELUNDS MICHELANGELO
2008/LU/ENGHØJS FAVØR/MONIQUE/MAGO XX
BRF 12 40,84
Pauline Rothausen LUCAS
2007/LH///
FVR 17 72,79
Alberte Leer-Jacobsen GIJS
2014/BL///
ØKR 18 79,02
Emilie Rosenbjerg JOSSY
2004/LH///
KRK Udg.
Clara Folman Westh SPIDSHØJS CARRERA
2013/NF/SÖRBYS VILMER X/KVÆGENBJERGS JOSEFINE/ESKEHØJGAARDS ALI
MBR Udg.
Jasmin Søndergaard LINDKNUD'S MADONNA
2009/PA/ZORRO SON/KLEPHOLMS STARLIGHT/PRINS AF HVARRE
SRV Disk.