Hvad leder du efter?

nov
2021
Fra 21-11-2021 til 30-11-2021
  • Spring
  • Pony

AB RIDEUDSTYR Christmas Show WARM UP PONY 2021 (C)

Stævnenummer
Prop00040671
Dato for resultat d. 30-11-2021
Resultatbehandling færdig
(Distrikt D14)

Kontakt inden stævnet

Kirsten Mohr
29924851
km@danishderby.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

14. AB RIDEUDSTYR - BRONZE FINALE (95/85/75 cm) A (C)

Spring: LA1* Springning Ponyer (95/85/75 cm) A (svh 2)

Opdateret: 30-11-2021
Antal starter:
31
Antal placeringer:
8
Rytter Hest Klub Fejl Tid Kat. point Placering
Caroline Saldern Lygum HAPPY HAZE
2010/CO/LISHAAN SQUIRE/DRIMCONG ROVER/MOY HAZY COVE
NØR 0 50,06 1
1 1
Nicole Isaksen HØJLY'S DUMLE
2009/LH///
ØSR 0 52,37 1
2 2
Mia Sønderby Mikkelsen HEDEMAND'S BECKHAM
2007/SP/RØGILD'S ARTAX/TAI TANICONI/TAI TANICO
VIR 0 53,15 1
3 3
Thilde Holm Nielsen KARLSHØJGAARD'S MONIQUE
2011/SP/TAI TANICO/RØGILD'S MIRVANA/ANTARIO N
THOR 0 53,21 1
4 4
Malou Hartung Krogsgaard BALLYLICKEY PRINCESS APRIL
2013/CO/ROBE THUNDER/RICKAMORE BALLYLICKEY PRINCESS/MONAGHANSTOWN BOY
NEXØ 0 54,16 1
5 5
Marie Kure Aspelin LINTRUPGAARDS SAKIRA
2003/SP/TAI TANICO/SAHARA EL AMAR OX/BAY NOIR OX
RIR 0 55,24 1
6 6
Caroline Sabroe Søndergaard PLAY MISTY FOR ME
2001/IHR///
ESP 0 57,09 1
7 7
Line Fauerby Vestergaard MENLO BAY
2010/CO/KIPPURE COLUMBUS/MULLAGHGLOSS HAZE/LOOBEEN LARRY
SKRK 0 57,32 1
8 8
Signe Skjellerup ROCK BRIDGE WARRIOR
2015/CO/MURVEY CHELTON/LOUGH MELVIN ROSE/TULIRA ROBUCK
GLAR 0 57,43 1
Knirke Emilie Lebeck BLACK ASSASIN
2007/BL///
CSC 4 48,29
Laura Bache COLEMANSTOWN LADY
2012/CO/KILLYON KING/KILLYON LASS/
KONG 4 50,15
Melanie Hartung Krogsgaard BORRIS DE JANEIRO
2009/IHR///
NEXØ 4 51,89
Nikoline Palm WINGFIELD TWINKLE TOE
2009/CO/SHADOW'S DUN/LICKEEN BREEZE/OISIN
ØSR 4 53,66
Rebecca Berling Tvinnemose Rezzou KNOCKA LUCKY
2004/BL///
SLR 4 55,70
Thilde Holm Nielsen MIRAIN TIARA
2016/WE/FREESTYLE/LIEZELSHOF TALIA/CWRTYCADNO TALIESIN
THOR 4 56,68
Mille Tove Weilstrup CICERO
2009/LH///
ØSR 4 56,98
Amalie Søgaard WAYWOOD PEBBLES
2012/A/WAYWOOD JUNIOR OX/APACHE FLASHY/TIMELESS ECHO
FYR 4 57,08
Anna Søndergård Holm TERPEGÅRDS BELLADONNA
2006/LH///
MRR 4 57,38
Nikoline Haabendal TAI TONIA
2008/RP/KANTJE'S RONALDO/TAI TEQUILA II/NICK
KONG 4 58,25
Frederikke Thøgersen SHAKESPEARS MEMORY
2010/IHR///
BÆK 4 59,45
Maja Dalsgaard RØDTJØRNS MAGERA
2007/NF/CORSO/RØDTJØRNS SHAKIRA/STACKARPS DAYTON
LYK 4 59,94
Alberte Bentien Oxenløwe ALFRED
2007/LH///
SLR 4 59,95
Sarah Klostergaard MAYFIELD AXE
2013/IRH/DEXTER LEAM PONDI/SPRINGBROOK SPARKLE/SPARNBROOK BLUE GEM
VSRE 4 67,78
Simone Hylkjær Hosbond LACKAGHMORE FLASH
2012/IHR///
DDHS 8 61,70
Cecilie Løve Andersen CARRACANADA MELODY
2012/CO/I LOVE YOU MELODY/EVERLAST WORTH THE WAIT/WESTSIDE MIRAH
ESP 8 61,76
josefine jørgensen JACKIE LEGS
2005/IHR///
HURK 12 52,37
Julie Baun MISS MASON
2010/RP/MASON/MENTOZIA/MENTOS
SOLR 12 55,55
Christoffer Lomholt Dueholm BRENTEBJERGS SHAKIRA
2011/NF/SOPHIENHOFS MAROON/BRENTEBJERGS SALSA/ZWAVO'S SUPRISE
FSRK 22 79,64
Lea Bjerregård ROYLER LAEGAARD
2013/NF/PEDRO/ELMHOLTS ÆTNA/PALLE
NLR Udg.
Dicte Gjetting TOFTLUND'S PRINS-CHI
2009/SP/TRIPLE TREE'S PRINCE PERFECT/CHILI BURTON/CANSAS
VNKR Udg.
Dicte Lundsteen-Berg KEEGAN'S DOOLITTLE
2014/SP/AMMADOOR/BUCASIA/KANUDOS XX (GER)
ØSR Udg.