Hvad leder du efter?

dec
2021
Fra 02-12-2021 til 05-12-2021
  • Spring
  • Hest/Pony

BALTIC CUP FINALE (B)

Stævnenummer
Prop00040662
Dato for resultat d. 05-12-2021
Resultatbehandling færdig
(Distrikt D14)

Kontakt inden stævnet

Kirsten Mohr
29924851
km@danishderby.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

30. Small Tour Sponsor Cup Finale cat. 2 (100 cm) A (B)

Spring: MB2** Springning Ponyer (110/100/90 cm) A (svh 3)

Opdateret: 05-12-2021
Antal starter:
28
Antal placeringer:
9
Dotering:
1: 800 2: 600 3: 500 4: 400 5: 250
Rytter Hest Klub Fejl Tid Kat. point Placering
Olivia Hundborg Dresler WR MARBLES
2012/IHR///
CSC 0 40,12 1
1 1
Josephine Brendholdt SISKA
2003/LE/EL KAYR/SALLY/CONSTANT
OMR 0 40,99 1
2 2
Cecilie König DOONEENS COOLALA BOY
1997/IRH///
FUR 0 41,98 1
3 3
Emilie Sehested Boll FLACH BACK
2003/DR///
BÆK 0 42,20 1
4 4
Palma Sophie Gry Jansson-Christensen SLIGO LUX TO QUEENEY
2005/IRH/LUX Z/JUST QUEENIE/
CSC 0 42,71 1
5 5
Isabell Victoria Frost Jensen HUMMELS HAKUNA MATATA
2009/LU/STEENDIEKS DARCO/ILONASLADY/
STE 0 42,92 1
6 6
Smilla Kirial Hylleberg GOGO M
2009/RP/GOLDEN LEROY/ASKARA/GIGLBERGS OUTSIDER
VIR 0 42,94 1
7 7
Nicoline Engel Bjerre KLÆSTRUPS EVITA
2013/NF/WOODROW CARISBROOKE/KLÆSTRUPS BIANCA/FLINTDALES RANZAU
STE 0 44,61 1
8 8
Julie Halskov NINA DI BELLE
2009/BP/MACHNO CARWYN/BELLE/BEYERLODGE DIAMOND M
BÆK 0 44,95 1
9 9
Caroline Hjorth FOZZIE
2010/LH///
KONG 0 45,55 1
Amalie Hedegaard LISROSS DIAMOND SKYE
2011/CO/GWENNIC DE GOARIVA/GLENVALE DIAMOND/
SKO 0 46,47 1
Laurids Haabendal TAI SHADY
2007/LU/KANTJE'S RONALDO/TAI TEQUILA II/NICK
TØRK 0 52,31 1
Eva Harriet Elkjær Christensen SPRINGHILL COPPER BEECH
2009/IHR///
ESP 0 53,69 1
Mia Rex Bøgvald Pedersen KEEGAN'S DUFFY
2009/SP/STEENDIEKS DARCO/BUCASIA/KANUDOS XX (GER)
DSM 4 41,49
Josefine Lindstrøm Lawcock HJORTSMINDES MENJA
2008/NF/POLSBURY POWER POINT/SUN QUEEN/ZWAVO'S SUPRISE
VRK 4 45,20
Astrid Tolsgaard Jensen SUNDAY RU FLAVIEN
2006/PSF/ARON N/GRACE RU FLAVIEN/MARIO
SPR 4 46,33
Emilia Rebecca rohde MAYBE SPARTACUS
2007/IHR///
HIS 4 47,45
Julie Sørensen GYVELHØJENS COCO BELLE
2008/WE/HAYMOS A'KATO/HYACINTHE/COCKY DUNDAS XX
GERF 4 47,80
Alma Rose Gudman Andersen SVENSTRUPDALS S. OF SWEETNESS
2007/LH///
SAS 4 49,00
Ellen Sofie Pilegaard FILUR
2005/NF/ZWAVO'S SUPRISE/NELLY BAVIANE/BAVIAN
VRK 4 51,03
Filippa Olympia Sønderby TIMBERLAKE
2006/LH///
RESR 8 48,48
Yasmin Leona Phillip Hansen SKOVSLANDS ELLIOT
2008/LH///
HØJ 8 50,05
Amalie Breum-Harild PIDGET
2005/BL///
EGE 8 50,80
Emma Josefine Camitz MIRABELLA
2010/LH///
RIC 8 51,92
christel Engelbrecht GRIBSVADS GENERAL MONTY JO
2015/WE/POPSTERS GENERAL JACK/GRIBSVADS MICHELLE JO/DORTHEALYST TYPHOON (OS)
RIC 12 55,06
Line Nielsen FELIX
1999/DR///
USR Udg.
Josephine Zeemann ANNA'S PRIDE (PHOEBE)
2006/BL///
EGE Udg.
Camilla Winther FORRESTS FAME AND FORTUNE
2008/BL///
HIRI Udg.