Hvad leder du efter?

dec
2021
Fra 02-12-2021 til 05-12-2021
  • Spring
  • Hest/Pony

BALTIC CUP FINALE (B)

Stævnenummer
Prop00040662
Dato for resultat d. 05-12-2021
Resultatbehandling færdig
(Distrikt D14)

Kontakt inden stævnet

Kirsten Mohr
29924851
km@danishderby.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

3. Small Tour cat 2 (100 cm) B7 (B)

Spring: MB2** Springning Ponyer (110/100/90 cm) B7 (svh 3)

Opdateret: 05-12-2021
Antal starter:
21
Antal placeringer:
6
Dotering:
1: 800 2: 600 3: 500 4: 400 5: 250
Rytter Hest Klub Fejl Tid Fejl Tid Kat. point Placering
Emilie Sehested Boll FLACH BACK
2003/DR///
BÆK 0 30,69 0 27,44 1
1 1
Mia Rex Bøgvald Pedersen KEEGAN'S DUFFY
2009/SP/STEENDIEKS DARCO/BUCASIA/KANUDOS XX (GER)
DSM 0 28,94 0 27,75 1
2 2
christel Engelbrecht GRIBSVADS GENERAL MONTY JO
2015/WE/POPSTERS GENERAL JACK/GRIBSVADS MICHELLE JO/DORTHEALYST TYPHOON (OS)
RIC 0 32,80 0 29,87 1
3 3
Olivia Hundborg Dresler WR MARBLES
2012/IHR///
CSC 0 32,74 0 31,54 1
5 5
Yasmin Leona Phillip Hansen SKOVSLANDS ELLIOT
2008/LH///
HØJ 0 29,44 0 31,68 1
6 6
Julie Sørensen GYVELHØJENS COCO BELLE
2008/WE/HAYMOS A'KATO/HYACINTHE/COCKY DUNDAS XX
GERF 0 33,08 0 33,63 1
7 7
Emilia Rebecca rohde MAYBE SPARTACUS
2007/IHR///
HIS 0 32,31 0 34,38 1
Eva Harriet Elkjær Christensen SPRINGHILL COPPER BEECH
2009/IHR///
ESP 0 33,89 0 35,86 1
Alma Rose Gudman Andersen SVENSTRUPDALS S. OF SWEETNESS
2007/LH///
SAS 0 33,09 0 36,48 1
Cecilie König DOONEENS COOLALA BOY
1997/IRH///
FUR 0 29,54 4 27,27
Isabell Victoria Frost Jensen HUMMELS HAKUNA MATATA
2009/LU/STEENDIEKS DARCO/ILONASLADY/
STE 0 30,71 4 29,72
Josephine Brendholdt SISKA
2003/LE/EL KAYR/SALLY/CONSTANT
OMR 4 30,93 0 32,01
Josephine Zeemann ANNA'S PRIDE (PHOEBE)
2006/BL///
EGE 0 34,77 4 34,61
Palma Sophie Gry Jansson-Christensen SLIGO LUX TO QUEENEY
2005/IRH/LUX Z/JUST QUEENIE/
CSC 4 30,54 0 34,73
Nicoline Engel Bjerre KLÆSTRUPS EVITA
2013/NF/WOODROW CARISBROOKE/KLÆSTRUPS BIANCA/FLINTDALES RANZAU
STE 0 34,71 4 34,74
Caroline Hjorth FOZZIE
2010/LH///
KONG 4 33,51 0 34,99
Amalie Breum-Harild PIDGET
2005/BL///
EGE 4 35,52 0 39,34
Filippa Olympia Sønderby TIMBERLAKE
2006/LH///
RESR 7 48,04 0 34,50
Emma Josefine Camitz MIRABELLA
2010/LH///
RIC 11 47,77 0 36,78
Line Nielsen FELIX
1999/DR///
USR Udg.
Amalie Hedegaard LISROSS DIAMOND SKYE
2011/CO/GWENNIC DE GOARIVA/GLENVALE DIAMOND/
SKO Udg.