Hvad leder du efter?

okt
2021
Fra 08-10-2021 til 10-10-2021
  • Spring
  • Hest/Pony

Halloween C-spring (C)

Stævnenummer
Prop00040644
Dato for resultat d. 10-10-2021
Resultatbehandling færdig
Nørre Åby Rideklub (Distrikt D07)
Hedegaardsvej 10
5466 Asperup

Kontakt inden stævnet

Diana Hesselager
60139024
noerreaaby-rideklub@live.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

20. MB1* Springning Ponyer (105/95/85 cm) B0 (C)

Spring: MB1* Springning Ponyer (105/95/85 cm) B0 (svh 3)

Opdateret: 10-10-2021
Antal starter:
24
Antal placeringer:
14
Rytter Hest Klub Fejl Tid Kat. point Placering
Emilie Graae Bisgaard FANISK NOW OR NEVER
2012/IHR///
DAR 0 58,73 1
3 3
Linea Kovdal Jørgensen DERRYMATTERY FLASH
2007/CO/ROBE THUNDER/CARA ROSE/ARDRAVINNA ANDY
DVRK 0 57,76 1
3 3
Nicoline Bellham LORENA WE
2003/RP/HENRY/LISSI/GERRIG BRENIN
FYR 0 65,79 1
3 3
Kirstine Lund Crüger DINAND
2010/NR/DE MENSINGHE'S RINALDO/GNIMBUSH/NIMMERDOR
VRK 0 60,89 1
3 3
Maya Yung Gotfredsen CUMMERMORE DOLLY
2007/BL///
HER 0 62,49 1
3 3
Josefine Damkilde Jacobsen WILLIAM
2007/LH///
SVRK 4 59,00
8 8
Mikkel Bach Sander CASTELLIONI'S KONDOR
2006/NHS/KARLOS/DIANA/ELEGANT
HER 4 56,17
8 8
Lara Erichsen NR. 1
2012/LH///
LLRK 4 64,52
8 8
Mathilde Skovbjerg FØLHOLMS CAMINI
2009/LH///
BDR 4 60,90
8 8
Lara Erichsen NR. 1
2012/LH///
LLRK 4 62,95
8 8
Mathilde Skovbjerg FØLHOLMS CAMINI
2009/LH///
BDR 4 61,61
8 8
Linea Kovdal Jørgensen DERRYMATTERY FLASH
2007/CO/ROBE THUNDER/CARA ROSE/ARDRAVINNA ANDY
DVRK 4 68,89
8 8
Emma Larsen Emanuelsen PACIFIC
2011/SP/POMEROLL/FORSYTIA/FOLLOW MEE BOSSETOON KOLKA
FSRK 4 61,04
8 8
Karoline Hermann ODDEN'S STARLIGHT
2009/NF/STRANDAGERS' BANDIT/ODDEN'S DAYTONNA/STACKARPS DAYTON
GLAR 4 61,60
8 8
Mikkel Bach Sander CASTELLIONI'S KONDOR
2006/NHS/KARLOS/DIANA/ELEGANT
HER 5 71,92
Silje Dalgaard BANAGHER DE BREGEON
2011/CO/POETIC JUSTICE/LUNA DE BREGEON/BOBTAIL DU SAULT
LYK 8 66,59
Mille Marie Menzfeld Jensen NICOLAS CAGE
2006/LH///
ÅSNR 12 58,92
Silje Dalgaard BANAGHER DE BREGEON
2011/CO/POETIC JUSTICE/LUNA DE BREGEON/BOBTAIL DU SAULT
LYK 12 66,04
Pil Hoyer Sinnbeck TULLA BOY
2011/CO/DANESFIELD PRINCE/GLENORAN PRINCESS/CORRIB PRINCE
RESR 20 58,79
Maya Yung Gotfredsen CUMMERMORE DOLLY
2007/BL///
HER 20 83,37
Kirstine Lund Crüger DINAND
2010/NR/DE MENSINGHE'S RINALDO/GNIMBUSH/NIMMERDOR
VRK 21 87,21
Julie Sørensen REDO
2010/LH///
GERF Udg.
Cecilie Hempel Hansen EVITA VAN DE KIEKUUT
2010/WF/WATERMILL FALCON/KIEKUUTS TIRA/
DAR Udg.
Emma Larsen Emanuelsen PACIFIC
2011/SP/POMEROLL/FORSYTIA/FOLLOW MEE BOSSETOON KOLKA
FSRK Udg.