Hvad leder du efter?

okt
2021
Fra 29-10-2021 til 31-10-2021
  • Spring
  • Hest

ARK's efterår C-spring (C)

Stævnenummer
Prop00040586
Dato for resultat d. 31-10-2021
Resultatbehandling færdig
Albertslund Rideklub (Distrikt D01)
Gl. Landevej 24
2620 Albertslund

Kontakt inden stævnet

Lotte Jaenicke
00000000
staevneudvalg@albertslundrideklub.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

7. LC Springning Heste (100 cm) B0 (D)

Spring: LC Springning Heste (100 cm) B0 (svh 0)

Opdateret: 31-10-2021
Antal starter:
24
Antal placeringer:
13
Rytter Hest Klub Fejl Tid Kat. point Placering
Charlotte Jespersen UN
2016/DV/BØGEGÅRDENS APOLLO/CHANTI/CARMARGUE
TSR 0 48,63
3 Ingen fejl
Sara Brodthagen HAUGEGÅRDS SATISFIED
2011/DV/SUNNY-BOY/LATINA/LIONELL
ARK 0 46,83
3 Ingen fejl
Lotte Holm Christensen TEMPTING SWEET MARY
2015/DV/TAILORMADE TEMPTATION/MISS HOLSTEIN'S MARLIN/KERMO'S WHITE TALISMAN
RKV 0 48,79
3 Ingen fejl
Sara Skovgaard Christensen WHISTLER (SWB)
2007/SWB/CORLENSKY G/DAYOLA E (55) (SWB)/D-DAY
RIC 0 47,39
3 Ingen fejl
Karoline Sloth Kjær M'S 10 MILES
2017/DV/HERALD/MADAME BLUE/CAJUS
SLRK 0 50,89
3 Ingen fejl
Amalie Rosenstand LEBIZ
2012/DV/CANABIS Z/LEDA/LEENDERT
SPR 0 45,96
3 Ingen fejl
Mikkeline Gandløse GN'S LORD LANDOW
2011/LU/TAILORMADE LANCELOT/NICOLETTE/URPRINZ
AAGS 0 48,77
3 Ingen fejl
Sara Elbek PARTY TIME
2011/DV/PARTY DANCE/ANNIE V/ANIMO
RIC 0 45,43
3 Ingen fejl
Regitze Toft ODETTE W (61) (SWB)
2011/SWB/ODERMUS R/ROBBIE (61) (SWB)/ROBIN Z I
TNKR 0 47,42
3 Ingen fejl
Julie Ahm EJAAS LUNA
2009/DV/CHURCHILL/ENGHOLM'S LANDIA/LANDAU
LØSR 0 44,25
3 Ingen fejl
Ditte Andersen MY MAXIMUS
2006/IRH/WILLOWS PRIDE/NEWTOWN HAZELS PET/HAZEL BROOK
NVR 0 57,94
3 Ingen fejl
Ida Bergstedt Sand RINGSGAARDS FIONIA
2010/DV/CAJUS/CAMILLA/CHAMP OF CLASS
VÆR 0 47,97
3 Ingen fejl
Laura Sørup MATCHO MINDED
2016/PS/MR. VICTORY MINDED/YATZIE DANDANEL/DE NOIR
SLR 0 49,59
3 Ingen fejl
Lotte Tvegaard LAND LADY
2009/DV/SOLOS LANDTINUS/LAURA LEE XX/GAROFALO XX (GER)
BAL 4 56,29
Lotte Tvegaard LAND LADY
2009/DV/SOLOS LANDTINUS/LAURA LEE XX/GAROFALO XX (GER)
BAL 4 53,24
Emma Østergaard Hartmann AMOR
2005/KW/UROSSUM/VIOLA H./
VÆR 4 45,64
Frederikke Stokkebro Sørensen DAVICII XX (GB)
1920/XX/PANIS XX (USA)/HIVERNALE XX (FR)/
CSC 4 50,61
Sara Skovgaard Christensen WHISTLER (SWB)
2007/SWB/CORLENSKY G/DAYOLA E (55) (SWB)/D-DAY
RIC 4 46,32
Ida Bergstedt Sand RINGSGAARDS FIONIA
2010/DV/CAJUS/CAMILLA/CHAMP OF CLASS
VÆR 4 48,34
Sara Brodthagen HAUGEGÅRDS SATISFIED
2011/DV/SUNNY-BOY/LATINA/LIONELL
ARK 5 61,95
Tulle Lund AMAZING
2005/KW/PADINUS/NIKITA/CORLEONE
RIC 7 68,83
Line Holm Vang CACHAREL SORTEBJERG
2008/DV/CASIR ASK/SIVA BJØRNHØJ/CALYPSO ASK
RKV 8 43,13
Gaia Henk COPACABANA (COCO)
2010/DV/CLINTON I/DIA/DIADEM
NSR 8 44,52
Mia Maj Kruuse Larsen KK'S UNLIMITED
2010/DV/ROCKLAND/NO LIMET J/CONCORDE
GLK Udg.