Hvad leder du efter?

jul
2021
Fra 29-07-2021 til 01-08-2021
  • Spring
  • Hest/Pony

Baltic Cup (B)

Stævnenummer
Prop00039011
Dato for resultat d. 01-08-2021
Resultatbehandling færdig
Søholmvej 31
3480 Fredensborg

Kontakt inden stævnet

Kim Ponsaing
20711027
showoffice@team-capacity.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

26. MB2** Springning Ponyer (100 cm) A - Kat 2. Small Tour FINALE (B)

Spring: MB2** Springning Ponyer (110/100/90 cm) A (svh 3)

Opdateret: 01-08-2021
Antal starter:
28
Antal placeringer:
7
Dotering:
1: 800 2: 600 3: 500 4: 400 5: 250
Rytter Hest Klub Fejl Tid Kat. point Placering
Cecilie König DOONEENS COOLALA BOY
1997/IRH///
FUR 0 48,74 1
1 1
Emilie Sehested Boll FLACH BACK
2003/DR///
BÆK 0 50,37 1
2 2
Palma Sophie Gry Jansson-Christensen SLIGO LUX TO QUEENEY
2005/IRH/LUX Z/JUST QUEENIE/
CSC 0 56,96 1
5 5
Augusta Michaela Jungersen LOUGH KEY DIZZY RASCAL
2009/BL///
SPR 0 58,37 1
6 6
Marie-Louise Hensel Milling BALLYLINN CHAMP
2003/IHR///
CSC 0 61,97 1
7 7
Yasmin Leona Phillip Hansen SKOVSLANDS ELLIOT
2008/LH///
HØJ 0 62,28 1
9 9
Filippa Olympia Sønderby CASSIOPIA
2007/LH///
RESR 0 62,61 1
10 10
Mathilde Bligaard NØRLUNDS MAGGIE MAE
2006/SP/ANTARIO N/MELISSA/KAISERWALZER
VIR 0 64,50 1
Julie Sørensen GYVELHØJENS COCO BELLE
2008/WE/HAYMOS A'KATO/HYACINTHE/COCKY DUNDAS XX
BSR 0 65,47 1
Alma Rose Gudman Andersen SVENSTRUPDALS S. OF SWEETNESS
2007/LH///
SAS 0 66,03 1
Astrid Tolsgaard Jensen SUNDAY RU FLAVIEN
2006/PSF/ARON N/GRACE RU FLAVIEN/MARIO
SPR 0 68,88 1
Mia Rex Bøgvald Pedersen KEEGAN'S DUFFY
2009/SP/STEENDIEKS DARCO/BUCASIA/KANUDOS XX (GER)
DSM 4 56,49
Emilia Rebecca rohde MAYBE SPARTACUS
2007/IHR///
HIS 4 59,51
Kamille Sofia Allerslev Hek MY DIAMOND
2009/BL///
ESP 4 60,25
Josefine Emilie Uhd-Nielsen COUNTY EXPRESS
2003/IHR///
HIS 4 63,15
Olivia Høyer Pedersen LADY CAVALLINA
2013/LU/LAST MAN'S HOPE/GILLIAN/BJIRMEN'S WYTSE
HIS 4 63,94
Chanel Blixenkrone Møller Hansen DREAM FIELDS
2000/IHR///
RIC 4 65,49
Cassandra Bech-Azeddine ZOÉ BREDAGER
2001/SP/TAI TANANGA/SIZZE BREDAGER/SARNAU VENTURE
SLR 4 66,07
Kamille Sofia Allerslev Hek BOOM TIME
2004/IHR/ANNAGHMORE BOOMERANG/BLOSSOM HILL DONNAND/
ESP 4 66,16
Camilla Winther FORRESTS FAME AND FORTUNE
2008/BL///
HIRI 4 74,96
Laurids Haabendal TAI SHADY
2007/LU/KANTJE'S RONALDO/TAI TEQUILA II/NICK
KONG 5 79,65
Selma Hundborg Dresler WR MARBLES
2012/IHR///
CSC 8 59,04
Josephine Zeemann ANNA'S PRIDE (PHOEBE)
2006/BL///
EGE 8 59,69
Josefine Simonsen VERYS GIRL
2005/IPS///
VIR 8 67,57
Agnes Donskov Lytzen LINKSBURY TOP-LINK
2013/WF//LINKSBURY PASSION/
HJR 12 65,00
Josefine Lindstrøm Lawcock HJORTSMINDES MENJA
2008/NF/POLSBURY POWER POINT/SUN QUEEN/ZWAVO'S SUPRISE
VRK 13 80,54
Filippa Olympia Sønderby TIMBERLAKE
2006/LH///
RESR Udg.
Agnes Donskov Lytzen STRADBALLY SAZY
2007/CO/CURRACHMORE CASHEL/STRADBALLY ROISIN/
HJR Udg.