Hvad leder du efter?

jul
2021
Fra 29-07-2021 til 01-08-2021
  • Spring
  • Hest/Pony

Baltic Cup (B)

Stævnenummer
Prop00039011
Dato for resultat d. 01-08-2021
Resultatbehandling færdig
Søholmvej 31
3480 Fredensborg

Kontakt inden stævnet

Kim Ponsaing
20711027
showoffice@team-capacity.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

3. MB2** Springning Ponyer (100 cm) B7 - Kat. 2 Small Tour (B)

Spring: MB2** Springning Ponyer (110/100/90 cm) B7 (svh 3)

Opdateret: 01-08-2021
Antal starter:
22
Antal placeringer:
6
Dotering:
1: 800 2: 600 3: 500 4: 400 5: 250
Rytter Hest Klub Fejl Tid Fejl Tid Kat. point Placering
Cecilie König DOONEENS COOLALA BOY
1997/IRH///
0 41,60 0 24,50 1
1 1
Camilla Winther FORRESTS FAME AND FORTUNE
2008/BL///
0 46,49 0 24,71 1
2 2
Emilie Sehested Boll FLACH BACK
2003/DR///
0 47,58 0 24,94 1
3 3
Palma Sophie Gry Jansson-Christensen SLIGO LUX TO QUEENEY
2005/IRH/LUX Z/JUST QUEENIE/
0 47,81 0 26,18 1
4 4
Josefine Lindstrøm Lawcock HJORTSMINDES MENJA
2008/NF/POLSBURY POWER POINT/SUN QUEEN/ZWAVO'S SUPRISE
0 46,27 0 26,41 1
5 5
Selma Hundborg Dresler WR MARBLES
2012/IHR///
0 49,15 0 27,33 1
6 6
Josephine Zeemann ANNA'S PRIDE (PHOEBE)
2006/BL///
0 50,07 0 29,82 1
Josefine Simonsen VERYS GIRL
2005/IPS///
0 48,32 0 31,47 1
Augusta Michaela Jungersen LOUGH KEY DIZZY RASCAL
2009/BL///
0 44,06 0 32,71 1
Yasmin Leona Phillip Hansen SKOVSLANDS ELLIOT
2008/LH///
0 49,80 4 29,70
Astrid Tolsgaard Jensen SUNDAY RU FLAVIEN
2006/PSF/ARON N/GRACE RU FLAVIEN/MARIO
0 53,37 4 32,49
Cassandra Bech-Azeddine ZOÉ BREDAGER
2001/SP/TAI TANANGA/SIZZE BREDAGER/SARNAU VENTURE
0 52,07 4 33,13
Kamille Sofia Allerslev Hek BOOM TIME
2004/IHR/ANNAGHMORE BOOMERANG/BLOSSOM HILL DONNAND/
4 50,48 1 36,13
Emilia Rebecca rohde MAYBE SPARTACUS
2007/IHR///
5 57,01 1 38,50
Alma Rose Gudman Andersen SVENSTRUPDALS S. OF SWEETNESS
2007/LH///
0 49,54 8 29,96
Chanel Blixenkrone Møller Hansen DREAM FIELDS
2000/IHR///
8 50,12 0 31,53
Filippa Olympia Sønderby CASSIOPIA
2007/LH///
4 51,44 4 34,62
Olivia Høyer Pedersen LADY CAVALLINA
2013/LU/LAST MAN'S HOPE/GILLIAN/BJIRMEN'S WYTSE
8 48,23 4 34,54
Josefine Emilie Uhd-Nielsen COUNTY EXPRESS
2003/IHR///
16 70,84 1 37,90
Mathilde Bligaard NØRLUNDS MAGGIE MAE
2006/SP/ANTARIO N/MELISSA/KAISERWALZER
17 91,72 4 35,94
Filippa Olympia Sønderby TIMBERLAKE
2006/LH///
Udg.
Julie Sørensen GYVELHØJENS COCO BELLE
2008/WE/HAYMOS A'KATO/HYACINTHE/COCKY DUNDAS XX
Udg.