Hvad leder du efter?

jul
2021
Fra 18-07-2021 til 20-07-2021
  • Spring
  • Hest/Pony

Baltic Cup Warm Up med kvalifikation til Mustang Cup (C)

Stævnenummer
Prop00038829
Dato for resultat d. 20-07-2021
Resultatbehandling færdig
Søholmvej 31
3480 Fredensborg

Kontakt inden stævnet

Kim Ponsaing
23378202
showoffice@team-capacity.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

19. MB2** Springning Ponyer (110/100/90 cm) A - Baltic Cup Warm Up (C)

Spring: MB2** Springning Ponyer (110/100/90 cm) A (svh 3)

Opdateret: 20-07-2021
Antal starter:
20
Antal placeringer:
5
Rytter Hest Klub Fejl Tid Kat. point Placering
Karoline Sloth Kjær BALLYBALOO
2004/IHR///
SLRK 0 56,76 1
1 1
Karoline Sloth Kjær RØDTJØRNS ARAGON
2006/LU/RØGILD'S KILIMANJARO/RØDTJØRNS SHAKIRA/STACKARPS DAYTON
SLRK 0 59,94 1
2 2
Laura Sargent LOOKOUT MAGGIE
2006/IHR///
HSK 0 63,93 1
3 3
Emma Ponsaing DOON LADDIE
2004/CO/SILVER SHADOW/DOON KATE/
CSC 0 64,61 1
4 4
Malou My Sohn Henriksen BEECHMOUNT ROMEO
2014/CO/DOONEEN SUPERMATCH/BEECHMOUNT PRINCESS/CASTLESTRANGE FIONN
HRK 0 66,78 1
5 5
Milla Josefina Wichmann Duus GONZALES D'08
2006/BWP/EROS PLATIERE/LA LUNA VAN 'T HAGENHOF/
RIC 0 73,63 1
Anna Ley EBONYS STAR
2002/IHR///
KONG 4 61,53
Mille Hauge Grenaae KINGSTOWN REBEL
2007/CO/GURTEEN REBEL/EILEEN'S FAVOURITE/
EGE 4 63,84
Emma Josefine Camitz BUNNY BEG
2011/CO/MURPHY'S OSCAR/ALICIA/RORY RYAN
RIC 4 63,93
Anna Ley BALLYNAGRAN ISLAND GIRL
2013/IRH/KILLEA ISLAND/RINGLES LITTLE GIRL/
KONG 4 66,06
Nicoline Bo Rasmussen KAMARO VAN ORCHID'S
2003/NR/KANSHEBBER/ORCHID'S CESTANICA/KANTJE'S CARLANDO
TSC 4 70,46
Cecilie König COLOURFUL SPARTACUS
2013/IHR///
FUR 4 74,75
Josephine Zeemann DUN BOY
2010/BL///
EGE 8 63,94
Emma Maria Ljørring Andersen ATTYRORY GOLDSTAR
2001/IHR///
SAS 8 73,99
Isabell Victoria Frost Jensen QUEBEC OPTIMUS
2012/BP/KANSHEBBER/KANTJE'S ETOILE DE MER/ORCHID'S ROMARIO II
STE 13 83,18
Nicoline Bo Rasmussen AILLE SUKI
2009/CO/GARRYHINCH FINN/AILLE COUGAR/
TSC 16 77,84
Milla Josefina Wichmann Duus SOCRATES OPTIMUS
2014/BP/GOLIATH VAN DE GROENWEG/MISS MENTOS/MENTOS
RIC 21 97,84
Pil Hoyer Sinnbeck TULLA BOY
2011/CO/DANESFIELD PRINCE/GLENORAN PRINCESS/CORRIB PRINCE
RESR 24 67,49
Signe Marie Brünning Conradsen BALLYGLASS PADDY
2008/CO/SILVER SHADOW/CLOCHANARD BELLE/EARL OF NEWBRIDGE
CSC Udg.
Olivia Høyer Pedersen KILPATRICK FIONN ÓG
2009/CO/KILPATRICK FIONN/ROSSLEA LADY/CASTLESIDE JJ
HIS Udg.