Hvad leder du efter?

jul
2021
Fra 18-07-2021 til 20-07-2021
  • Spring
  • Hest/Pony

Baltic Cup Warm Up med kvalifikation til Mustang Cup (C)

Stævnenummer
Prop00038829
Dato for resultat d. 20-07-2021
Resultatbehandling færdig
Søholmvej 31
3480 Fredensborg

Kontakt inden stævnet

Kim Ponsaing
23378202
showoffice@team-capacity.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

18. LA2** Springning Ponyer (100/90/80 cm) B7 (C)

Spring: LA2** Springning Ponyer (100/90/80 cm) B7 (svh 2)

Opdateret: 20-07-2021
Antal starter:
19
Antal placeringer:
5
Rytter Hest Klub Fejl Tid Fejl Tid Kat. point Placering
Signe Lohse Jensen DRUSBJERGS RUBINA
2010/SP/CE ROBERTO/VALNØDDEGÅRDENS LIMONE/MANITU N.
AAR 0 28,41 0 28,66 1
1 1
Nicoline Bo Rasmussen AILLE SUKI
2009/CO/GARRYHINCH FINN/AILLE COUGAR/
TSC 0 32,05 0 29,27 1
2 2
Malou My Sohn Henriksen BEECHMOUNT ROMEO
2014/CO/DOONEEN SUPERMATCH/BEECHMOUNT PRINCESS/CASTLESTRANGE FIONN
HRK 0 33,07 0 31,02 1
3 3
Izabella Tardrup Frandsen MILCHEM SHES A KEEPER
2011/IHR///
ESP 0 33,78 0 32,33 1
4 4
Camille Emilia Gotterup Heissel SHIRSHEEN SEA BREEZE
2009/IHR///
KRK 0 32,60 0 33,00 1
5 5
Caroline Saldern Lygum HAPPY HAZE
2010/CO/LISHAAN SQUIRE/DRIMCONG ROVER/MOY HAZY COVE
NØR 0 33,42 0 33,07 1
Izabella Tardrup Frandsen COPPER BAY LADY
2010/BL///
ESP 0 34,88 0 33,52 1
Josephine Zeemann DUN BOY
2010/BL///
EGE 0 32,46 4 30,76
Knirke Emilie Lebeck BLACK ASSASIN
2007/BL///
CSC 4 32,41 0 33,76
Isabell Victoria Frost Jensen QUEBEC OPTIMUS
2012/BP/KANSHEBBER/KANTJE'S ETOILE DE MER/ORCHID'S ROMARIO II
STE 4 33,15 0 35,34
Olivia Mørk ALPHY
2014/BL///
BRN 4 33,70 0 37,06
Thea Høj Rasmussen RYEHILL LADY GODIVA
2009/WD/RYEHILL RED COMET/MENAI LADY ELLEN/TREVALLION J R
GEK 0 36,07 4 41,20
Mille Tove Weilstrup VESTERGAARDS KICK & RUN
2005/NF/STEGSTEDGÅRDS MONTANA/RAMONA/MALIBU II
ØSR 4 35,14 4 35,92
Pil Hoyer Sinnbeck TULLA BOY
2011/CO/DANESFIELD PRINCE/GLENORAN PRINCESS/CORRIB PRINCE
RESR 4 32,64 4 36,28
Mie Cecilie Laungaard HALLEY MC
2009/RP/CASINO ROYALE K/HIGH LIGHT/
ESP 9 49,46 4 40,71
Paya Kruse Kappel CESARD
2004/BL/MACHNO CARWYN/DAYSIE DE PAQUIER/EL AFRIT OX
NVR Udg.
Olivia Høyer Pedersen KILPATRICK FIONN ÓG
2009/CO/KILPATRICK FIONN/ROSSLEA LADY/CASTLESIDE JJ
HIS Udg.
Clara Røhrmann GRETA III
2002/AES/EMILIAR/FLEUR III/
DARK Udg.
Anna Ley HEDEMAND'S ELSTAR
2010/SP/KLOOSTER'S ELTINO/TAI TANICONI/TAI TANICO
KONG Udg.