Hvad leder du efter?

jul
2021
Fra 18-07-2021 til 20-07-2021
  • Spring
  • Hest/Pony

Baltic Cup Warm Up med kvalifikation til Mustang Cup (C)

Stævnenummer
Prop00038829
Dato for resultat d. 20-07-2021
Resultatbehandling færdig
Søholmvej 31
3480 Fredensborg

Kontakt inden stævnet

Kim Ponsaing
23378202
showoffice@team-capacity.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

12. MB1* Springning Ponyer (105/95/85 cm) A - Baltic Cup Warm Up (C)

Spring: MB1* Springning Ponyer (105/95/85 cm) A (svh 3)

Opdateret: 20-07-2021
Antal starter:
31
Antal placeringer:
8
Rytter Hest Klub Fejl Tid Kat. point Placering
Cecilie König FOX TOWN
2006/IHR///
FUR 0 59,45 1
1 1
Karoline Sloth Kjær BALLYBALOO
2004/IHR///
SLRK 0 59,58 1
2 2
Emma Josefine Camitz BUNNY BEG
2011/CO/MURPHY'S OSCAR/ALICIA/RORY RYAN
RIC 0 60,64 1
3 3
Karoline Sloth Kjær RØDTJØRNS ARAGON
2006/LU/RØGILD'S KILIMANJARO/RØDTJØRNS SHAKIRA/STACKARPS DAYTON
SLRK 0 62,27 1
4 4
Emma Maria Ljørring Andersen ATTYRORY GOLDSTAR
2001/IHR///
SAS 0 66,69 1
5 5
Nicoline Bo Rasmussen AILLE SUKI
2009/CO/GARRYHINCH FINN/AILLE COUGAR/
TSC 0 68,64 1
6 6
Leonora Sandberg Nielsen RAGNARPS A-DUR JUNIOR
2014/SR/A-DUR/MISS RENAULT/ROLLS ROYCE
EGE 0 71,90 1
7 7
Ester Sofie Dolmer MCL SPARKLE
2010/IHR///
SUHR 0 72,09 1
8 8
Olivia Rekling FIONN'S SON
2009/CO/MONAGHANSTOWN FIONN/DEREEN LADY/GLENCARRIG PRINCE
EGE 0 72,12 1
Olivia Hundborg Dresler QUARRYCREST SILVER
2010/CO/SILVER SHADOW/URRACHREE JULIE/CORBALLY CON
CSC 0 74,68 1
Milla Josefina Wichmann Duus SOCRATES OPTIMUS
2014/BP/GOLIATH VAN DE GROENWEG/MISS MENTOS/MENTOS
RIC 0 75,17 1
Mille Hauge Grenaae KINGSTOWN REBEL
2007/CO/GURTEEN REBEL/EILEEN'S FAVOURITE/
EGE 0 75,84 1
Milla Josefina Wichmann Duus GONZALES D'08
2006/BWP/EROS PLATIERE/LA LUNA VAN 'T HAGENHOF/
RIC 1 80,20
Loke Landsgrav Kriegel YELLOWRIVER BLACK MAGIC
2012/IRH/IROKO/MIDNIGHT STARLIGHT/LESTER LAD XX (GB)
ØSR 4 65,52
Ester Sofie Dolmer GLEBE PARK PRIMROSE
2011/CO/TULIRA ROBUCK/VALENTINE GIRL/MERVYN POOKHAUN
SUHR 4 68,73
Isabell Victoria Frost Jensen QUEBEC OPTIMUS
2012/BP/KANSHEBBER/KANTJE'S ETOILE DE MER/ORCHID'S ROMARIO II
STE 4 70,19
Linea Kovdal Jørgensen DERRYMATTERY FLASH
2007/CO/ROBE THUNDER/CARA ROSE/
DVRK 4 71,06
Frida Marie Haggren MYSTIC SANDY
2007/IHR///
EGE 4 73,67
Isabell Victoria Frost Jensen SPOTLIGHTS BAXTER
2012/SP/BOOGIE DANCER/SPOTLIGHTS KAPRIFOLIE/RØGILD'S KIDOGO
STE 4 75,28
Maya Ceder BORRIS DE JANEIRO
2009/IHR///
HIS 6 85,47
Camille Emilia Gotterup Heissel SHIRSHEEN SEA BREEZE
2009/IHR///
KRK 6 86,30
Nicole Isaksen HØJLY'S DUMLE
2009/LH///
ØSR 7 90,55
Cecilie König COLOURFUL SPARTACUS
2013/IHR///
FUR 8 59,60
Knirke Emilie Lebeck BLACK ASSASIN
2007/BL///
CSC 8 66,03
Anna Ley BALLYNAGRAN ISLAND GIRL
2013/IRH/KILLEA ISLAND/RINGLES LITTLE GIRL/
KONG 8 68,02
Anna Ley HEDEMAND'S ELSTAR
2010/SP/KLOOSTER'S ELTINO/TAI TANICONI/TAI TANICO
KONG 12 79,00
Josephine Zeemann DUN BOY
2010/BL///
EGE 12 94,97
Pil Hoyer Sinnbeck TULLA BOY
2011/CO/DANESFIELD PRINCE/GLENORAN PRINCESS/CORRIB PRINCE
RESR 16 76,93
Sara Fivelsdal CRAFTY BOY
2004/IHR///
HRK 17 98,54
Carla Sandberg Nielsen TRICKY CHOICE DU PENA
2007/PSF/QUICK STAR/KILINA ALUINN/THUNDER DU BLIN
EGE Udg.
Selma Sofie Allerup TULLIBARDS JUMPING ROSY
2014/IRH/BURNING DAYLIGHT/MASTER KEYS/CROSSKEYS REBEL
SPR Udg.