Hvad leder du efter?

jul
2021
Fra 18-07-2021 til 20-07-2021
  • Spring
  • Hest/Pony

Baltic Cup Warm Up med kvalifikation til Mustang Cup (C)

Stævnenummer
Prop00038829
Dato for resultat d. 20-07-2021
Resultatbehandling færdig
Søholmvej 31
3480 Fredensborg

Kontakt inden stævnet

Kim Ponsaing
23378202
showoffice@team-capacity.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

11. LA1* Springning Ponyer (95/85/75 cm) B7 (C)

Spring: LA1* Springning Ponyer (95/85/75 cm) B7 (svh 2)

Opdateret: 20-07-2021
Antal starter:
20
Antal placeringer:
6
Rytter Hest Klub Fejl Tid Fejl Tid Kat. point Placering
Signe Lohse Jensen DRUSBJERGS RUBINA
2010/SP/CE ROBERTO/VALNØDDEGÅRDENS LIMONE/MANITU N.
AAR 0 28,26 0 25,69 1
1 1
Knirke Emilie Lebeck BLACK ASSASIN
2007/BL///
CSC 0 31,89 0 27,90 1
2 2
Isabell Victoria Frost Jensen QUEBEC OPTIMUS
2012/BP/KANSHEBBER/KANTJE'S ETOILE DE MER/ORCHID'S ROMARIO II
STE 0 31,31 0 28,21 1
3 3
Loke Landsgrav Kriegel YELLOWRIVER BLACK MAGIC
2012/IRH/IROKO/MIDNIGHT STARLIGHT/LESTER LAD XX (GB)
ØSR 0 30,89 0 28,84 1
4 4
Maya Ceder BORRIS DE JANEIRO
2009/IHR///
HIS 0 30,97 0 28,97 1
5 5
Caroline Saldern Lygum HAPPY HAZE
2010/CO/LISHAAN SQUIRE/DRIMCONG ROVER/MOY HAZY COVE
NØR 0 30,92 0 29,41 1
6 6
Frida Marie Haggren MYSTIC SANDY
2007/IHR///
EGE 0 35,25 0 29,58 1
Sofie Kamp Nielsen GWENSIDE CASANOVA
2007/WD/TYNYBRYN BOBBY DAZZLER/KINDALE CHARISMA/GWENDRAETH DANNY BOY
FAK 1 37,46 0 31,46
Thea Høj Rasmussen RYEHILL LADY GODIVA
2009/WD/RYEHILL RED COMET/MENAI LADY ELLEN/TREVALLION J R
GEK 1 37,82 0 32,93
Pil Hoyer Sinnbeck TULLA BOY
2011/CO/DANESFIELD PRINCE/GLENORAN PRINCESS/CORRIB PRINCE
RESR 0 32,71 4 31,26
Anna Ley HEDEMAND'S ELSTAR
2010/SP/KLOOSTER'S ELTINO/TAI TANICONI/TAI TANICO
KONG 0 33,10 4 31,89
Lærke Helén Michelsen SHANGRI-LA K
2009/RP/MACCARDO/SHAGANA/ALEXANDER
RIC 4 36,82 0 34,96
Linea Kovdal Jørgensen DERRYMATTERY FLASH
2007/CO/ROBE THUNDER/CARA ROSE/
DVRK 0 31,31 4 43,59
Camille Emilia Gotterup Heissel SHIRSHEEN SEA BREEZE
2009/IHR///
KRK 1 37,16 4 46,15
Nicole Isaksen HØJLY'S DUMLE
2009/LH///
ØSR 6 41,66 0 34,28
Maja Dalsgaard RØDTJØRNS MAGERA
2007/NF/CORSO/RØDTJØRNS SHAKIRA/STACKARPS DAYTON
LYK 8 49,81 0 32,38
Kamille Sofia Allerslev Hek RATHCOONA PATRICIA
2011/CO/KIRRIN MALACHI/RATHCOONA DAISY/COOSHEEN CALLOWFEENISH CASHEL
ESP 0 34,49 8 32,73
Silja Risør Hammer TIGUE'S PRIDE
2009/CO/CASTLESIDE TIGUE/BALLYGARRIS DAWN/
ESP 8 34,74 0 36,89
Sophia Mai Rønshof Bjørkman DAY BANDIT
2011/IRH/FEAR BEAG BUI/STOP FLIRTING/NERO ASTAIRE XX (USA)
GEK Udg.
Clara Røhrmann GRETA III
2002/AES/EMILIAR/FLEUR III/
DARK Udg.