Hvad leder du efter?

jul
2021
Fra 18-07-2021 til 20-07-2021
  • Spring
  • Hest/Pony

Baltic Cup Warm Up med kvalifikation til Mustang Cup (C)

Stævnenummer
Prop00038829
Dato for resultat d. 20-07-2021
Resultatbehandling færdig
Søholmvej 31
3480 Fredensborg

Kontakt inden stævnet

Kim Ponsaing
23378202
showoffice@team-capacity.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

5. MB1* Springning Ponyer (105/95/85 cm) S2 - Mustang Cup Kval. (C)

Spring: MB1* Springning Ponyer (105/95/85 cm) S2 (svh 3)

Opdateret: 20-07-2021
Antal starter:
31
Antal placeringer:
8
Dotering:
1: 350 2: 300 3: 250 4: 200 5: 150
Rytter Hest Klub Fejl Tid Slutpoint Kat. point Placering
Karoline Sloth Kjær BALLYBALOO
2004/IHR///
SLRK 0 74,85 8,5 1
2 2
Karoline Sloth Kjær RØDTJØRNS ARAGON
2006/LU/RØGILD'S KILIMANJARO/RØDTJØRNS SHAKIRA/STACKARPS DAYTON
SLRK 0 74,70 8,5 1
2 2
Karoline Amalie Uhd-Nielsen GOLDEN MACK
2008/CO/TYNAGH MILLER/BALLYGARRIS KATIE/PARKMORE BOBBY
HIS 0 79,19 8,4 1
4 4
Olivia Rekling FIONN'S SON
2009/CO/MONAGHANSTOWN FIONN/DEREEN LADY/GLENCARRIG PRINCE
EGE 0 75,08 8,3 1
5 5
Isabell Victoria Frost Jensen SPOTLIGHTS BAXTER
2012/SP/BOOGIE DANCER/SPOTLIGHTS KAPRIFOLIE/RØGILD'S KIDOGO
STE 0 76,29 8,3 1
5 5
Maya Ceder CARNHILL CLOVER LASS
2005/IRH/WOODFIELD SAMMY/BARRENHILL BERTA/MOORES CLOVER
HIS 0 79,29 8,3 1
5 5
Anna Ley EBONYS STAR
2002/IHR///
KONG 0 72,63 8,3 1
5 5
Milla Josefina Wichmann Duus GONZALES D'08
2006/BWP/EROS PLATIERE/LA LUNA VAN 'T HAGENHOF/
RIC 0 80,96 8,2 1
9 9
Frida Marie Haggren MYSTIC SANDY
2007/IHR///
EGE 0 71,93 8,1 1
Signe Lohse Jensen DRUSBJERGS RUBINA
2010/SP/CE ROBERTO/VALNØDDEGÅRDENS LIMONE/MANITU N.
AAR 0 64,68 8,1 1
Malou My Sohn Henriksen BEECHMOUNT ROMEO
2014/CO/DOONEEN SUPERMATCH/BEECHMOUNT PRINCESS/CASTLESTRANGE FIONN
HRK 0 78,94 8 1
Cathrine Batchelor HØNSEHALSENS BALDUR
2011/CO/HOHNHORST JEREMY/HEDEGÅRDENS BELLA/TEGLSTRUP DUKE
HRK 0 76,99 8 1
Karoline Amalie Uhd-Nielsen LARAGH STORM
2009/CO/LEÁG/MEG/
HIS 0 77,12 8 1
Cecilie Busch ORCHID'S COLYNE
2009/NR/KANSHEBBER/ORCHID'S DOLCE VITA/
HIS 0,5 73,69 7,7
Anna Ley BALLYNAGRAN ISLAND GIRL
2013/IRH/KILLEA ISLAND/RINGLES LITTLE GIRL/
KONG 0,5 76,55 7,6
Leonora Sandberg Nielsen RAGNARPS A-DUR JUNIOR
2014/SR/A-DUR/MISS RENAULT/ROLLS ROYCE
EGE 0,5 81,69 7,5
Mille Marie Menzfeld Jensen NICOLAS CAGE
2006/LH///
ÅSNR 0,5 74,17 7,3
Olivia Hundborg Dresler QUARRYCREST SILVER
2010/CO/SILVER SHADOW/URRACHREE JULIE/CORBALLY CON
CSC 1 77,31 7
Lara Erichsen NR. 1
2012/LH///
LLRK 0,5 70,23 6,9
Sara Fivelsdal CRAFTY BOY
2004/IHR///
HRK 1,4 87,33 6,5
Linea Kovdal Jørgensen DERRYMATTERY FLASH
2007/CO/ROBE THUNDER/CARA ROSE/
DVRK 1 82,18 6,5
Maya Ceder PERSEUS SPARTACUS
2010/IHR///
HIS 1,6 89,69 6,3
Filippa Jeremiassen VINCENZO 8
2008/RP/VAN GOGH/BAUNHØJ MISTI/COMET
EGE 1,5 80,97 6,3
Milla Josefina Wichmann Duus SOCRATES OPTIMUS
2014/BP/GOLIATH VAN DE GROENWEG/MISS MENTOS/MENTOS
RIC 1,9 93,00 6,1
Cecilie Busch SI JOLLY DES IFS
2006/PSF/LINARO/COOKKY DES IFS/
HIS 3 103,93 4,7
Ester Sofie Dolmer MCL SPARKLE
2010/IHR///
SUHR 4 109,00 3
Ester Sofie Dolmer GLEBE PARK PRIMROSE
2011/CO/TULIRA ROBUCK/VALENTINE GIRL/MERVYN POOKHAUN
SUHR 5,3 101,74 1,9
Carla Sandberg Nielsen TRICKY CHOICE DU PENA
2007/PSF/QUICK STAR/KILINA ALUINN/THUNDER DU BLIN
EGE 6,2 110,54 1
Nicole Isaksen HØJLY'S DUMLE
2009/LH///
ØSR Udg.
Nicoline Bellham LORENA WE
2003/RP/HENRY/LISSI/GERRIG BRENIN
FYR Udg.
Selma Sofie Allerup TULLIBARDS JUMPING ROSY
2014/IRH/BURNING DAYLIGHT/MASTER KEYS/CROSSKEYS REBEL
SPR Udg.