Hvad leder du efter?

jul
2021
Fra 18-07-2021 til 20-07-2021
  • Spring
  • Hest/Pony

Baltic Cup Warm Up med kvalifikation til Mustang Cup (C)

Stævnenummer
Prop00038829
Dato for resultat d. 20-07-2021
Resultatbehandling færdig
Søholmvej 31
3480 Fredensborg

Kontakt inden stævnet

Kim Ponsaing
23378202
showoffice@team-capacity.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

4. LA2** Springning Ponyer (100/90/80 cm) S2 - Mustang Cup Kval. (C)

Spring: LA2** Springning Ponyer (100/90/80 cm) S2 (svh 2)

Opdateret: 20-07-2021
Antal starter:
29
Antal placeringer:
8
Dotering:
1: 350 2: 300 3: 250 4: 200 5: 150
Rytter Hest Klub Fejl Tid Slutpoint Kat. point Placering
Karla Baad Christensen ATOS DES MOTTES
2010/SF/QUIROS DU PAS/DIVA DU PLESSIS/MATABAY XX (FR)
HIS 0 81,06 8,8 1
1 1
Maya Ceder CARNHILL CLOVER LASS
2005/IRH/WOODFIELD SAMMY/BARRENHILL BERTA/MOORES CLOVER
HIS 0 79,00 8,7 1
2 2
Karoline Amalie Uhd-Nielsen LARAGH STORM
2009/CO/LEÁG/MEG/
HIS 0 81,81 8,6 1
3 3
Loke Landsgrav Kriegel YELLOWRIVER BLACK MAGIC
2012/IRH/IROKO/MIDNIGHT STARLIGHT/LESTER LAD XX (GB)
ØSR 0 70,73 8,5 1
4 4
Filippa Jeremiassen VINCENZO 8
2008/RP/VAN GOGH/BAUNHØJ MISTI/COMET
EGE 0 76,39 8,4 1
5 5
Malou My Sohn Henriksen BEECHMOUNT ROMEO
2014/CO/DOONEEN SUPERMATCH/BEECHMOUNT PRINCESS/CASTLESTRANGE FIONN
HRK 0 82,84 8,4 1
5 5
Alberte Bentien Oxenløwe ALFRED
2007/LH///
SLR 0 77,08 8,3 1
7 7
Sofia Larnæs Bjerg Hansen SILVER DREAM
2008/BL///
EGE 0 80,32 8,3 1
7 7
Anna Ley HEDEMAND'S ELSTAR
2010/SP/KLOOSTER'S ELTINO/TAI TANICONI/TAI TANICO
KONG 0 82,26 8,2 1
Sofie Aagaard Buur-Thomsen STEMAR'S MAGIC MELIH
2013/SP/MAGIC DANCER H./ANGELS DITCH ARIËL TODAY/VALENTINO
GRK 0,5 78,19 7,7
Olivia Hundborg Dresler QUARRYCREST SILVER
2010/CO/SILVER SHADOW/URRACHREE JULIE/CORBALLY CON
CSC 0,5 82,81 7,7
Mille Marie Menzfeld Jensen NICOLAS CAGE
2006/LH///
ÅSNR 0,5 71,75 7,6
Frida Marie Haggren MYSTIC SANDY
2007/IHR///
EGE 0,5 79,54 7,6
Linea Kovdal Jørgensen DERRYMATTERY FLASH
2007/CO/ROBE THUNDER/CARA ROSE/
DVRK 0,5 73,01 7,5
Signe Lohse Jensen DRUSBJERGS RUBINA
2010/SP/CE ROBERTO/VALNØDDEGÅRDENS LIMONE/MANITU N.
AAR 1 76,81 6,9
Rebecca Berling Tvinnemose Rezzou KNOCKA LUCKY
2004/BL///
SLR 1 79,27 6,7
Lara Erichsen NR. 1
2012/LH///
LLRK 1 79,55 6,6
Lærke Helén Michelsen SHANGRI-LA K
2009/RP/MACCARDO/SHAGANA/ALEXANDER
RIC 1 81,23 6,5
Cathrine Batchelor HØNSEHALSENS BALDUR
2011/CO/HOHNHORST JEREMY/HEDEGÅRDENS BELLA/TEGLSTRUP DUKE
HRK 2 88,48 5,8
Fridamarie Johanne Albrechtsen THORNBROOK STAR
2007/CO/FORESTVIEW JJ/CASDEEL PUDDLE/TUBBER PATRICK
RIC 1,6 89,18 5,6
Nicole Isaksen HØJLY'S DUMLE
2009/LH///
ØSR 3,3 106,36 4,5
Clara Røhrmann GRETA III
2002/AES/EMILIAR/FLEUR III/
DARK 2,7 95,81 4,3
Ester Sofie Dolmer MCL SPARKLE
2010/IHR///
SUHR 2,9 87,05 4,1
Ester Sofie Dolmer GLEBE PARK PRIMROSE
2011/CO/TULIRA ROBUCK/VALENTINE GIRL/MERVYN POOKHAUN
SUHR Udg.
Mie Cecilie Laungaard RUGBJERGGÅRDS WILD-WERKIBA
2002/HA/WILLIAM/RUGBJERGGÅRDS WILD-VERBENA/ARIE RUNDHØJ
ESP Udg.
Maja Dalsgaard RØDTJØRNS MAGERA
2007/NF/CORSO/RØDTJØRNS SHAKIRA/STACKARPS DAYTON
LYK Udg.
Josefine Emilie Uhd-Nielsen ASHFIELD ROCKABILLY
2014/IRH/BILLY CONGO/DIANE'S COICE/BILLY
HIS Udg.
Izabella Tardrup Frandsen MILCHEM SHES A KEEPER
2011/IHR///
ESP Udg.
Mie Cecilie Laungaard HALLEY MC
2009/RP/CASINO ROYALE K/HIGH LIGHT/
ESP Udg.