Hvad leder du efter?

maj
2021
Fra 27-05-2021 til 30-05-2021
  • Spring
  • Hest/Pony

Baltic Cup (B)

Stævnenummer
Prop00038704
Dato for resultat d. 30-05-2021
Resultatbehandling færdig
Sportsrideklubben (Distrikt D01)
Bernstorffsvej 199
2920 Charlottenlund

Kontakt inden stævnet

Jakob Leth
20859728
spr@spr.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

26. S1* Springning Ponyer (125/115/- cm) A Kat 1 (B)

Spring: S1* Springning Ponyer (125/115/- cm) A (svh 5)

Opdateret: 30-05-2021
Antal starter:
20
Antal placeringer:
7
Dotering:
1: 1000 2: 800 3: 650 4: 400 5: 250
Rytter Hest Klub Fejl Tid Fejl Tid Kat. point Placering
Emma Ponsaing DOON LADDIE
2004/CO/SILVER SHADOW/DOON KATE/
CSC 0 82,25 0 35,43 1
1 1
Thilde Strandby Møller MANNI
2009/RP/EILUNS MONOPOLY/H-LOU LOU/
SPR 0 84,04 0 37,93 1
2 2
Olivia Høyer Pedersen SILVER SCOTT
2009/CO/SILVER SHADOW/ISLAND STAR/CORAL STRAND
HIS 0 80,50 0 37,97 1
3 3
Magdalene Rose Mikkelsen ATTYRORY REBEL
2006/IHR///
SPR 0 85,37 4 36,07 1
4 4
Leonora Sandberg Nielsen MHS KILKENNY ALL STAR
2003/IRH/OLYMPIC LUX/ROYAL CHARTER/CAVALIER
EGE 0 88,50 4 39,12 1
5 5
Signe Marie Brünning Conradsen BALLYGLASS PADDY
2008/CO/SILVER SHADOW/CLOCHANARD BELLE/EARL OF NEWBRIDGE
CSC 0 87,94 8 38,40 1
6 6
Olivia Hundborg Dresler BATMAN D'ETE
2011/PSF/CLINTON/HIPIPIP DE LA MOTTE/ELVEY JARNAC
CSC 0 88,73 8 41,34 1
7 7
Emma Ponsaing SIXMILEWATER BLAZE
2006/BL///
CSC 0 83,33 Disk. 1
Laura Sargent FOXTOWN ELDERBERRY
2007/CO/MONAGHANSTOWN BOY/MILFORD MULBERRY/
HSK 4 83,45
Karoline Amalie Uhd-Nielsen GOLDEN MACK
2008/CO/TYNAGH MILLER/BALLYGARRIS KATIE/PARKMORE BOBBY
HIS 4 90,14
Lærke Skaanning Ebbesen ALLIHIES SUPERSTAR
2010/IRH/JACK OF DIAMONDS/BALLYBUNION LADY/ARD VDL DOUGLAS
RESR 8 77,94
Karoline Sloth Kjær BALLYBALOO
2004/IHR///
SLRK 8 80,06
Cecilie Busch ORCHID'S COLYNE
2009/NR/KANSHEBBER/ORCHID'S DOLCE VITA/
HIS 8 85,71
Laura Sargent LOOKOUT MAGGIE
2006/IHR///
HSK 8 89,23
Karoline Sloth Kjær RØDTJØRNS ARAGON
2006/LU/RØGILD'S KILIMANJARO/RØDTJØRNS SHAKIRA/STACKARPS DAYTON
SLRK 8 89,69
Anne-Louise Blicher Ravnsbo TINNERATH LAD
2007/CO/ASHFIELD ROMEO/MYSTERY LAD/CALLOWFEENISH BUACHAILL
TSC 8 90,52
Cecilie Busch SI JOLLY DES IFS
2006/PSF/LINARO/COOKKY DES IFS/
HIS 11 106,78
Emma Kofoed KALYPSO SKOVGAARD
2005/SP/KRIMH OX/ORCHID'S FIRST LADY OF THE CENT/KANTJE'S RONALDO
NSR 12 87,59
Laurids Haabendal TAI RUN
2008/RP/KANTJE'S RONALDO/TAI XENA/CALITO XX (DEN)
KONG 32 94,03
Emilie Øvlesen CARNHILL BERTAS LAD
2005/IHR/MOORES CLOVER/BROWN BERTA/
CSC Udg.