Hvad leder du efter?

mar
2022
Fra 17-03-2022 til 20-03-2022
  • Spring
  • Hest/Pony

Agria DRF-mesterskab indendørs pony/children (B)

Stævnenummer
Prop00038071
Dato for resultat d. 20-03-2022
Resultatbehandling færdig
Herning Rideklub (Distrikt D11)
Godsbanevej 4
7400 Herning

Kontakt inden stævnet

Staevne@herningrideklub.dk
Send mail
staevne@herningrideklub.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

17. Agria DRF Mesterskab Kat. 1 S1* Ponyer (125/115/- cm) A (B)

Spring: S1* Springning Ponyer (125/115/- cm) A (svh 5)

Opdateret: 20-03-2022
Antal starter:
22
Antal placeringer:
6
Dotering:
1: 1000 2: 800 3: 600 4: 250 5: 250 6: 250 7: 250 8: 250
Rytter Hest Klub Fejl Tid Kat. point Placering
Silje Frederikke Kristoffersen WHY NOT EQUUS
2007/SWB/ALGOT (SWB)/RALMETTE (36)/RALMÉ Z
SPR 0 67,26 1
1 1
Sofie Pørksen Conradsen BEBO COM
2003/CO/MONAGHANSTOWN FRED/SALLY ANN/CANAL MISTY FIONN
OTB 4 65,07
2 2
Palma Sophie Gry Jansson-Christensen BODYSSEE DES AVELINES
2007/SBS/RADCO D'HOUTVELD/QRANDELLE VD WELLINGTON/RANDEL Z
CSC 4 65,31
3 3
Anna Ley EBONYS STAR
2002/IHR///
KONG 4 66,46
4 4
Magdalene Rose Mikkelsen ATTYRORY REBEL
2006/IHR///
SPR 4 66,69
5 5
Izabella Tardrup Frandsen VALMY DE TREILLE
2009/PSF/KANTJE'S RONALDO/BERESINA/OPAL
ESP 4 67,93
6 6
Milla Josefina Wichmann Duus GONZALES D'08
2006/BWP/EROS PLATIERE/LA LUNA VAN 'T HAGENHOF/
RIC 4 69,88
Olivia Hundborg Dresler JASMINES HOLLY
2011/IRH/WESTSTAR SUNNY/DANCING JASMINE/MOORES CLOVER
CSC 8 63,87
Karla Baad Christensen ATOS DES MOTTES
2010/SF/QUIROS DU PAS/DIVA DU PLESSIS/MATABAY XX (FR)
HIS 8 65,28
Cecilie Busch ORCHID'S COLYNE
2009/NR/KANSHEBBER/ORCHID'S DOLCE VITA/
HIS 8 68,77
Nicoline Bo Rasmussen KAMARO VAN ORCHID'S
2003/NR/KANSHEBBER/ORCHID'S CESTANICA/KANTJE'S CARLANDO
LYK 8 74,05
Dicte Møller Simonsen OGGY
2007/BL///
VAS 12 66,28
Anne-Louise Blicher Ravnsbo JACK THE LAD
2005/CO/RYNN RICHARD/BALLINAKILL LASS/
KOR 12 74,74
Annemone Ladefoged Pedersen CHICCO Z
2011/ZA/C'EST-LUI Z/ARA VAN DE GROOTE WINNING/FLAMENCO DE SEMILLY
KONG 12 75,05
Merle Hartvig Nielsen GCS RAMBO
2012/IPS/CASHELBAY CRUISE/BELVILLE LASS/
HIS 24 65,56
Loke Landsgrav Kriegel YELLOWRIVER BLACK MAGIC
2012/IRH/IROKO/MIDNIGHT STARLIGHT/LESTER LAD XX (GB)
ØSR Udg.
Magdalene Rose Mikkelsen ORCHID'S ARISSIA
2008/BL/KANSHEBBER/ORCHID'S ROSY DAWN/KANTJE'S CARLANDO
SPR Udg.
Anne-Louise Blicher Ravnsbo TINNERATH LAD
2007/CO/ASHFIELD ROMEO/MYSTERY LAD/CALLOWFEENISH BUACHAILL
KOR Udg.
Silje Frederikke Kristoffersen LANGTOFTEGÅRD LAMBORGHINI
2012/CO/STERNBERGS LARRY JUNIOR/NØRLUNDS PACIFIC QUEEN/NØRLUNDS MR. SWING KING
SPR Udg.
Cornelie Catarine Christiansen FINN JUNIOR
2009/SR/FINN/FAVOURITE GAME/SZKOPUL
CSC Udg.
Emilia Norrbom Sams ÄNGASKOGS COOPER
2005/CO/POETIC JUSTICE/MYRENS ANITRA/NICE-N-EASY
NSR Disk.
Emma Kofoed KALYPSO SKOVGAARD
2005/SP/KRIMH OX/ORCHID'S FIRST LADY OF THE CENT/KANTJE'S RONALDO
NSR Udg.