Hvad leder du efter?

jun
2021
Fra 24-06-2021 til 28-06-2021
  • Spring
  • Hest/Pony

SPR/Scandinavia Jumping Tour + 3. kval Walber Cup(hest/pony) (B)

Stævnenummer
Prop00038037
Dato for resultat d. 28-06-2021
Resultatbehandling færdig
Sportsrideklubben (Distrikt D01)
Bernstorffsvej 199
2920 Charlottenlund

Kontakt inden stævnet

Jakob Leth - Dorthe Ketterle
20859728 - 21400400
spr@spr.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

18. MB1* Springning Ponyer (105/95/85 cm) A (B)

Spring: MB1* Springning Ponyer (105/95/85 cm) A (svh 3)

Opdateret: 28-06-2021
Antal starter:
22
Antal placeringer:
6
Rytter Hest Klub Fejl Tid Kat. point Placering
Merle Hartvig Nielsen GCS RAMBO
2012/IPS/CASHELBAY CRUISE/BELVILLE LASS/
HIS 0 51,59 1
1 1
Selma Voergaard CECILIE
2007/LH///
RIC 0 52,09 1
2 2
Carla Svendgaard FOXVIEW RUSTICANA
2011/IRH/GALLANT CAVALIER/BURRISH CUMMINS/CLOVER VALLEY
KOOR 0 54,20 1
3 3
Cecilie Busch ORCHID'S COLYNE
2009/NR/KANSHEBBER/ORCHID'S DOLCE VITA/
HIS 0 55,00 1
4 4
Laura Sargent LOOKOUT MAGGIE
2006/IHR///
HSK 0 55,16 1
5 5
Emilie Graae Bisgaard FANISK NOW OR NEVER
2012/IHR///
DAR 0 56,50 1
6 6
Selma Sofie Allerup TULLIBARDS JUMPING ROSY
2014/IRH/BURNING DAYLIGHT/MASTER KEYS/CROSSKEYS REBEL
SPR 0 57,37 1
Ida Sylvest KILTIERNAN BELLA
2013/CO/DUNLEWEY GOSHAWK/TUBBERVALE BELLA/
EGE 0 58,64 1
Cilja Folman Westh SOLVANGS MORNING SURPRICE
2007/LH///
VNKR 0 59,15 1
Ester Sofie Dolmer GLEBE PARK PRIMROSE
2011/CO/TULIRA ROBUCK/VALENTINE GIRL/MERVYN POOKHAUN
SUHR 0 59,28 1
Kamille Sofia Allerslev Hek RATHCOONA PATRICIA
2011/CO/KIRRIN MALACHI/RATHCOONA DAISY/COOSHEEN CALLOWFEENISH CASHEL
ESP 0 62,91 1
Silje Frederikke Kristoffersen LANGTOFTEGÅRD LAMBORGHINI
2012/CO/STERNBERGS LARRY JUNIOR/NØRLUNDS PACIFIC QUEEN/NØRLUNDS MR. SWING KING
SPR 0 63,69 1
Maya Ceder PERSEUS SPARTACUS
2010/IHR///
HIS 0 69,73 1
Emma Josefine Camitz BUNNY BEG
2011/CO/MURPHY'S OSCAR/ALICIA/RORY RYAN
RIC 4 56,50
Karla Baad Christensen ATOS DES MOTTES
2010/SF/QUIROS DU PAS/DIVA DU PLESSIS/MATABAY XX (FR)
HIS 4 65,79
Frida Marie Haggren MYSTIC SANDY
2007/IHR///
EGE 4 67,24
Astrid Tolsgaard Jensen MAPLEVALLEY ROSALIE
2011/BL///
SPR 4 68,87
Ester Sofie Dolmer MCL SPARKLE
2010/IHR///
SUHR 4 73,73
Maya Ceder BORRIS DE JANEIRO
2009/IHR///
HIS 4 75,19
Olivia Rekling FIONN'S SON
2009/CO/MONAGHANSTOWN FIONN/DEREEN LADY/GLENCARRIG PRINCE
EGE 8 61,59
Cilja Folman Westh BOSAGERGÅRDS BONNETTA
2006/NF/HAMLET'S MÉRICK/BOSAGERGÅRDS ARWEN/MISTER MALTHE
VNKR 8 71,43
Emma Maria Ljørring Andersen ATTYRORY GOLDSTAR
2001/IHR///
ASKE Udg.