Hvad leder du efter?

sep
2021
Fra 09-09-2021 til 12-09-2021
  • Spring
  • Hest/Pony

Riders Cup DM Finale Hold pony samt C/Klasser (B)

Stævnenummer
Prop00037939
Dato for resultat d. 12-09-2021
Resultatbehandling færdig
Riders Cup (Distrikt D04)
Tybjergvej 14
4160 Herlufmagle

Kontakt inden stævnet

Dorthe Ketterle
21400400
showoffice@riderscup.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

15. Agria DRF Mesterskab Klub hold Finale MA1* Springning Ponyer (120/110/100 cm) B1 (B)

Spring: MA1* Springning Ponyer (115/105/95 cm) B1 (svh 4)

Opdateret: 12-09-2021
Antal starter:
32
Antal placeringer:
8
Dotering:
1: 4000 2: 3000 3: 2000 4: 1000 5: 1000 6: 1000
Rytter Hest Klub Fejl Tid Fejl Tid Kat. point Placering
Jessica Holm Svensson SABRINA FAIR
2001/IHR///
HSK 0 68,72 0 34,88 1
1 1
Selma Hundborg Dresler BURNBRAE JACK
2006/IHR///
HSK 0 73,04 0 35,55 1
2 2
Karoline Sloth Kjær LANTAU LAH-DI-DAH
2011/WC/WYKEN ROB ROY/BENUCHEL DYNES/TRIXIES BLACK PRINCE
SPR 0 71,88 0 35,82 1
3 3
Ingrid Christine Laursen CARABAS DU MARQUAIS
2012/PSF/ULK D'ETE/LILAS DU VERGER/JASEUR
SPR 0 67,76 0 36,07 1
4 4
Smilla Kirial Hylleberg GOGO M
2009/RP/GOLDEN LEROY/ASKARA/GIGLBERGS OUTSIDER
RESR 0 75,62 0 41,20 1
5 5
Sofie Pørksen Conradsen BEBO COM
2003/CO/MONAGHANSTOWN FRED/SALLY ANN/CANAL MISTY FIONN
RESR 4 73,52 0 41,96
6 6
Conrad Bonde Nissen HEARTBREAKER
2000/BL///
HSK 0 76,31 0 48,03 1
7 7
Silje Frederikke Kristoffersen BASSY
2003/BL///
SPR 0 74,02 4 36,89 1
8 8
Palma Sophie Gry Jansson-Christensen BODYSSEE DES AVELINES
2007/SBS/RADCO D'HOUTVELD/QRANDELLE VD WELLINGTON/RANDEL Z
SPR 0 71,79 4 38,05 1
Karoline Amalie Uhd-Nielsen GOLDEN MACK
2008/CO/TYNAGH MILLER/BALLYGARRIS KATIE/PARKMORE BOBBY
HIS 4 74,78 4 44,77
Nicoline Bo Rasmussen KAMARO VAN ORCHID'S
2003/NR/KANSHEBBER/ORCHID'S CESTANICA/KANTJE'S CARLANDO
RESR 20 80,93 4 51,94
Emilia Rebecca rohde TOVDAL'S ANAIS ANAIS
2007/SP/RØGILD'S ARTAX/TOVDAL'S ICE CREAM QUEEN/RYTTERBJERGETS IMPERIAL
HIS 0 73,57 8 35,67 1
Karla Baad Christensen OLEARY SPARTACUS
2002/IHR///
HIS 4 73,68 Udg.
Anne-Louise Blicher Ravnsbo TINNERATH LAD
2007/CO/ASHFIELD ROMEO/MYSTERY LAD/CALLOWFEENISH BUACHAILL
RESR 0 73,47 Disk. 1
Cecilie Busch ORCHID'S COLYNE
2009/NR/KANSHEBBER/ORCHID'S DOLCE VITA/
HIS 0 72,74 Disk. 1
Laura Sargent FOXTOWN ELDERBERRY
2007/CO/MONAGHANSTOWN BOY/MILFORD MULBERRY/
HSK 4 67,75 Disk.
Camilla Winther FORRESTS FAME AND FORTUNE
2008/BL///
RESR 0 71,18 1
Mille Hauge Grenaae KINGSTOWN REBEL
2007/CO/GURTEEN REBEL/EILEEN'S FAVOURITE/
EGE 0 74,82 1
Caroline Sand Bugge CARLTON BUGATTI
2014/BL///
RESR 0 75,39 1
Olivia Høyer Pedersen SILVER SCOTT
2009/CO/SILVER SHADOW/ISLAND STAR/CORAL STRAND
BÆK 0 75,59 1
Kamille Sofia Allerslev Hek MY DIAMOND
2009/BL///
HIS 0 76,35 1
Maya Ceder PERSEUS SPARTACUS
2010/IHR///
HIS 0 79,31 1
Cecilie König MUCKRIM FARRAH
2012/CO/RUSHEEN BOY/CLASSIEBAWN ALMA/JACKS PROMISE.
EGE 4 71,99
Camille Emilia Gotterup Heissel KNOCKROE BUBBLE
2009/IRH/CUT THE MUSTARD XX (GB)/CHRISTMAS HOLLY/
BÆK 4 73,27
Malin Marie Haugaard TEACH MOR BRIDGIE
2012/CO/MOORLAND SNOWY RIVER/GLANMORE LILLIAN/
BÆK 4 74,82
Olivia Rekling FIONN'S SON
2009/CO/MONAGHANSTOWN FIONN/DEREEN LADY/GLENCARRIG PRINCE
EGE 4 75,94
Sofia Irina lyhne bæk ARDARA LADY
2010/CO/DUNALLY LAD/INISHOWEN HOLLY/ASHFIELD ROMEO
EGE 8 75,01
Emma Maria Ljørring Andersen ATTYRORY GOLDSTAR
2001/IHR///
RESR 19 91,30
Izabella Tardrup Frandsen COPPER BAY LADY
2010/BL///
HIS 19 91,40
Eva Harriet Elkjær Christensen CLAUGHAUN THADY
2002/IHR///
HIS Udg.
Julie Halskov NINA DI BELLE
2009/BP/MACHNO CARWYN/BELLE/BEYERLODGE DIAMOND M
BÆK Udg.
Filippa Olympia Sønderby CASSIOPIA
2007/LH///
RESR Udg.