Hvad leder du efter?

dec
2020
Fra 03-12-2020 til 06-12-2020
  • Spring
  • Hest/Pony

Riders Cup - Baltic Cup (B)

Stævnenummer
Prop00037912
Dato for resultat d. 06-12-2020
Resultatbehandling færdig
Riders Cup (Distrikt D04)
Tybjergvej 14
4160 Herlufmagle

Kontakt inden stævnet

Dorthe Ketterle
21400400
showoffice@riderscup.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

21. Individuelt Junior MA1* Springning Heste (135 cm) B12 (B)

Spring: MA1* Springning Heste (135 cm) B12 (svh 4)

Opdateret: 06-12-2020
Antal starter:
29
Antal placeringer:
8
Rytter Hest Klub Fejl Tid Fejl Tid Fejl Tid Kat. point Placering
Frida Munk Lassen NEERGAARDS CI CI CHANELL
2010/DV/CI CI SENJOR ASK/MAY FLOWER (MICHALA)/MICHELLINO
HRB 0 68,54 0 38,12 0 38,12 1
3 3
Nikoline Dresler CASCADA 33
2005/HO/CONTACT ME/FIRE GIRL/CALVIN
LYK 0 62,64 0 38,67 0 38,67 1
4 4
Theodor Wildfang Just Linde BENTLEY N.
2006/KW/NUMERO UNO/ORCA BEA/
SPR 0 67,44 0 39,09 0 39,09 1
5 5
Freja Høyer Pedersen CHRISTIANIA
2012/HO/CACHAS/SANDRA/CORRADO II
BAR 0 66,23 0 42,07 0 42,07 1
8 8
Linnea Ilsøe Madsen SIKITA
2009/DV/STOLZENBERG/LAVITTA/LAMBRUSCO ASK
KONG 0 62,94 4 37,58 0 37,58 1
9 9
Rosemarie Heering LUIGI
2005/OLD/LAMENTOS/WEISSENA/CONCETTO
NSR 0 67,65 19 62,16 0 62,16 1
10 10
Josefine Sandgaard Mørup DE SEMILLY EDITION
2007/HO/DIAMANT DE SEMILLY/PATRICIA/EXORBITANT XX (GB)
BSR 0 67,50 Opg. 1
11 11
Emilie Heering MEDINA
2010/DV/BONAPARTE Z/MASCOT-I. SØNDERSKOV/ISOTOOP
NSR 0 65,79 Opg. 1
11 11
Theodor Wildfang Just Linde ESPECIALLY ULTRA Z
2012/ZA/EMERALD VAN 'T RUYTERSHOF/ULTRA Z/UTRILLO VAN DE HEFFINCK
SPR 1 69,39
Frederik Fensholt BOY-S
2006/KW/KREATOR XX (POL)/JAKACIA/PILOT
EGE 4 62,29
Molly Øvlisen Fisher GRAND CRU VAN PAEMEL
2006/BWP/CICERO Z/SASKIA/SILVIO I
SPR 4 63,70
Line Busk Heltborg GAVILLE
2011/KW/CHELLTHAGO Z/SEVILLE/ANIMO
KRT 4 65,93
Noona Wildfang Linde I-CAIPIROSKA
2008/BWP/DIAMANT DE SEMILLY/CATIA L/CASCADEUR
SPR 4 66,76
Noona Wildfang Linde LEHAR
2011/BWP/VERDI/HARTJE/D'UKASE
SPR 4 67,38
Emilie Mosegaard Christiansen SYVHØJEGÅRDS ENZO
2013/DV/CHANDLER/CALLIA/CARANO
BAR 5 70,03
Mette Askham Jensen ARUBA
2005/KW/EUROCOMMERCE BERLIN/RELUSIENA/CONCORDE
DDHS 5 71,70
Mette Askham Jensen ROCKCHESTER
2003/DV/ROCKLAND/BLONDIE/SIDNEY
DDHS 5 72,41
Laura Normann Olsen 4EVER BLACK JACK
2013/LU/FAVORIT ASK/SMEDEGAARDS UKULEIA/ULRICH Z
NSR 6 73,05
Victoria Sophia Hjorth-Madsen CATWALK V
2012/DV/COSMEO/KIA V/HEARTBEAT
TSC 6 73,72
Mille Albinus Hjermitslev MARTI VD BISSCHOP
2012/BWP/PRESIDENT/JELLA VD BISSCHOP/OGANO SITTE
KIRK 8 64,82
Mille Albinus Hjermitslev GOOD LOOKING
2011/KW/TOLAN R/PRETTY WOMAN/ROSSINI
KIRK 8 64,85
Emilie Mosegaard Christiansen ROCKET QUEEN Z
2009/LU/QUAPRICE Z/CARNEVAL MAGIC/CASSINI I
BAR 8 64,87
Rosemarie Heering COUP DE FOUDRE NT
2007/HO/CONCRETO/RAINBOW I/LANDJUNGE
NSR 8 83,44
Julie Karoline Terp FIVE STAR GENERAL EW
2012/LU/FAVORIT ASK/COCO CHANELL/CLEARWAY
NSR 9 69,26
Karla Harder CAN'T BEAT
2012/DV/HEARTBEAT/CANDESSA S.G./CANDILLO
LYK 9 69,73
Filippa Christer Andersen FIONA
2011/DV/FAVORIT ASK/JACKIE/DONCASTER AA
BSR 9 70,57
Mie Stuhr-Petersen CHAPALEUFU
2010/WP/COMME IL FAUT/VAMIRA/
NSR 12 66,08
Nikoline Dresler CRANBERRY 14
2010/WP/CHRISTIANO/FERAGAMA/FLORESTAN II
LYK 17 71,54
Fie Gajhede Olsen KENTUCKY
2010/BWP/TRIOMPHE DE MUZE/KRETA/FABIO I
BÆK 19 78,06