Hvad leder du efter?

aug
2020
Fra 06-08-2020 til 06-08-2020
  • Spring
  • Hest/Pony

Helsinge Rideklub Sløjfespring med mulighed for at springe v (D)

Stævnenummer
Prop00036853
Dato for resultat d. 06-08-2020
Resultatbehandling færdig
Helsinge Rideklub (Distrikt D02)
Husebyvej 13, Skærød
3200 Helsinge

Kontakt inden stævnet

Linda Broch
40271381
helsingerideklub@hotmail.com

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

9. Showklasse 100cm - Hest & Pony B0 (D)

Spring: Springning Showklasse - Hest & Pony B0 (svh 0)

Opdateret: 06-08-2020
Antal starter:
24
Antal placeringer:
8
Rytter Hest Klub Fejl Tid Kat. point Placering
Christina Kate Blomsterberg LANCASINO B
2005/HO/CAMPBELL/CANBERRA/CANDILLO
HRK 0 72,10
3 3
Line Bülow Clausen QATAR Z
2014/ZA/QUIDAM DE REVEL/ALEXIS/ACORADO I
MMR 0 70,70
3 3
Ida Klug TAARUPGAARDS DUBAI
2009/DV/DIAMANT DE REVEL/DAMGÅRDS LINE/LEANDRO
MMR 0 65,60
3 3
Ane Pedersen Mylin HAGRID
2016/DV/HIGHLAND PARK/AISHA I/CASSINI II
NSR 0 68,30
3 3
Sisse Pedersen Mylin CAPILAN JACK
2016/DV/BALOU/URO'S IRIS/CALVADOS
NSR 0 71,80
3 3
Anne Sophie Gaardboe CARLO FM
2009/HO/COSIDO/VELENA/COLMAN
NSR 0 64,60
3 3
Ane Pedersen Mylin HAGRID
2016/DV/HIGHLAND PARK/AISHA I/CASSINI II
NSR 0 69,40
3 3
Caroline Saldern Lygum CARLOS CANTUS
1999/HO/COLBERT/DANNY I/LANDGRAF I
NØR 0 62,20
3 3
Sille Sandeman Jensen DROGIDA RIGEL
2007/OS/BALOUBET DU ROUET/SACATINA/CENTO
TSR 4 64,30
Iben Willum Dannerbo AVANTI (ANGEL OF FIRE)
2009/LH///
HSK 4 62,30
Sille Sandeman Jensen DROGIDA RIGEL
2007/OS/BALOUBET DU ROUET/SACATINA/CENTO
TSR 4 66,80
Camilla Sæbø Hansen I'M MAGIC
2014/OS/MIGHTY MAGIC/CONSELIA/CONSUL
SPR 4 73,10
Line Bülow Clausen QATAR Z
2014/ZA/QUIDAM DE REVEL/ALEXIS/ACORADO I
MMR 4 70,70
Sisse Pedersen Mylin CAPILAN JACK
2016/DV/BALOU/URO'S IRIS/CALVADOS
NSR 4 73,40
Frank Quistgård BLUE-SEMILLY
2011/HN/DIARADO/SIMPLY BLUE/
NSR 4 67,40
Franziska Ellgaard Jensen LADY D
2006/DV/SOLOS LANDTINUS/SASCHA/HØJVANGS LUKAS
HRK 8 69,60
Claudia Therese noro LINDGAARDENS CATO
2007/DV/CORRATUS/BATI/ROYAL Z II
KDR 8 85,50
Emma Klug PS MALLE
2012/OLD/CONTO 4/DOLCE VITA/DROSSELKLANG II
MMR 12 61,40
Anna Granfeldt ÅGERUPGÅRDS PASCAL
2004/FJ/GOLF GUDENÅ/ÅGERUPGÅRDS CINDY/KNAST HALSNÆS
AAGS Opg.
Trine Straegaard Emig FORMAN V/D DONKHOEVE
2005/BWP/VIGO D'ARSOUILLES/VIENNA DE CARME ET04/IROKO
NSR Udg.
Maria-bella Van Walstijn DJANGO
2008/KW/PHIN PHIN/VIOMF/TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
HRK Udg.
Trine Straegaard Emig FORMAN V/D DONKHOEVE
2005/BWP/VIGO D'ARSOUILLES/VIENNA DE CARME ET04/IROKO
NSR Udg.
Maria-bella Van Walstijn DJANGO
2008/KW/PHIN PHIN/VIOMF/TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
HRK Udg.
Claudia Therese noro LINDGAARDENS CATO
2007/DV/CORRATUS/BATI/ROYAL Z II
KDR Udg.