Hvad leder du efter?

okt
2020
Fra 24-10-2020 til 25-10-2020
  • Dressur
  • Hest/Pony

FAVR REMA 1000 HADSTEN CUP (D)

Stævnenummer
Prop00036735
Dato for resultat d. 25-10-2020
Resultatbehandling færdig
Favrskov Rideklub (Distrikt D12)
Sølundsvej 4
8370 Hadsten

Kontakt inden stævnet

Julie Pihlkjær Siebert
52170633 (begrænset)
staevne@favr.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

2. LC 1/2/3% pony REMA 1000 Hadsten CUP INDLEDENDE (D)

Dressur: Procentklasse Pony (svh 0)

Opdateret: 25-10-2020
Antal starter:
30
Antal placeringer:
8
Rytter Hest Klub Total Kat. point Placering
Lærke Falck Trend RAWA'S CHARON
2008/SP/CHARMING-BOY SE.M./HENNES LEHNCHEN/LANDOIS
AAHR 79,2
1 1
Caroline Højgaard Funder AMK HOPKINS
2012/LU/CASINO ROYALE K/HIGH LIGHT/BLACK DANCER
KSRK 75,87
2 2
Lærke Falck Trend RAWA'S CHARON
2008/SP/CHARMING-BOY SE.M./HENNES LEHNCHEN/LANDOIS
AAHR 74,13
3 3
Kirstine Kærup Balling CLAUSHOLM SWIFT (DNK)
2014/WB/TELYNAU SOUZA/BLEACHGREEN SWALLOW/CNAPATON CHIPMUNK
STR 73,6
4 4
Cecilie Wramberg Frost STEMAR'S AKILAH
2009/LU/RØGILD'S ARAGORN/ANGELS DITCH ARIËL TODAY/VALENTINO
SIR 71,8
5 5
Jolina Roska givskov Rasmussen SHAKIRA
2011/LH///
BOR 71,6
6 6
Kirstine Kærup Balling CLAUSHOLM SWIFT (DNK)
2014/WB/TELYNAU SOUZA/BLEACHGREEN SWALLOW/CNAPATON CHIPMUNK
STR 71,522
7 7
Liva Bro Engstrøm Pedersen TEGLOVNENS SJASMIN
2006/LU/RØGILD'S KILIMANJARO/TEGLOVNENS IDA/AQUAVIT N
VOS 71,087
8 8
Cecilie Wramberg Frost STEMAR'S AKILAH
2009/LU/RØGILD'S ARAGORN/ANGELS DITCH ARIËL TODAY/VALENTINO
SIR 71
Ida Glad AMAZING FAVORITE
2010/LH///
SABR 70,87
Anna Hofman Ibsen VANDRUP'S ATTENTION PLEASE
2014/LH///
VBR 70,8
Liva Bro Engstrøm Pedersen TEGLOVNENS SJASMIN
2006/LU/RØGILD'S KILIMANJARO/TEGLOVNENS IDA/AQUAVIT N
VOS 70,4
Ida Glad AMAZING FAVORITE
2010/LH///
SABR 70,4
Caroline Højgaard Funder AMK HOPKINS
2012/LU/CASINO ROYALE K/HIGH LIGHT/BLACK DANCER
KSRK 70,2
Sascha Edslev Jørgensen HALSKOVS CYPRES
2008/FJ/MYKLETIND/HALSKOVS TERNE/ORION HALSNÆS
SKÅR 69,8
Naja Kolbjørn christensen SCOOBY
2006/LH///
FAVR 68,913
Laura Skøtt Andersen FESTINA'S EL VALIENTE
2012/SP/CHARMING-BOY SE.M./CHEERIN/LITTLE DON
KOOR 68,8
Naja Søltoft WIKING JUNIOR
2009/LU/WILLIAM/ANASTASIA/MYWAY F.A.B.
HSDK 68,8
Aniqa Mai Bech Christensen BJERREGÅRDS WISCOZE
2007/WE/BJERREGÅRDS WITEK/BJERREGÅRDS COSETTE/BJERREGÅRDS APOLLO
KARR 68,478
Maja Kryger Ahrentsen GRIBSVADS DARIO
2012/WE/PARVADEAN THE GIGOLO/GRIBSVADS MUSIE/PARCYBEDW BOY GEORGE
FAVR 68,478
Martha Rasmine Lauridsen Hjortsh AMD NAOMI
2000/SP/TOP NANTARIO/AMD NIKITA/DA CAPO
MLRK 68,4
Caroline Højgaard Funder ILEXUS
2007/SP/MARCHI/MELODY OX/SAPA OX
KSRK 67,826
Liva Nørgaard Mikkelsen RUGHOLMS NYNNE
2011/LU/DE VITO/ATHENE/AQUAVIT N
FAVR 67,609
Aniqa Mai Bech Christensen BJERREGÅRDS WISCOZE
2007/WE/BJERREGÅRDS WITEK/BJERREGÅRDS COSETTE/BJERREGÅRDS APOLLO
KARR 67,6
Naja Kolbjørn christensen SCOOBY
2006/LH///
FAVR 67,6
Maja Kryger Ahrentsen GRIBSVADS DARIO
2012/WE/PARVADEAN THE GIGOLO/GRIBSVADS MUSIE/PARCYBEDW BOY GEORGE
FAVR 67,2
Jolina Roska givskov Rasmussen SHAKIRA
2011/LH///
BOR 66,739
Liva Nørgaard Mikkelsen RUGHOLMS NYNNE
2011/LU/DE VITO/ATHENE/AQUAVIT N
FAVR 66,6
Sascha Edslev Jørgensen HALSKOVS CYPRES
2008/FJ/MYKLETIND/HALSKOVS TERNE/ORION HALSNÆS
SKÅR 65,435
Caroline Højgaard Funder ILEXUS
2007/SP/MARCHI/MELODY OX/SAPA OX
KSRK 60,8