Hvad leder du efter?

okt
2020
Fra 24-10-2020 til 25-10-2020
  • Dressur
  • Spring
  • Hest/Pony

GDR's Halloweenstævne - REGIONSMESTERSKAB 2020 (D)

Stævnenummer
Prop00036497
Dato for resultat d. 25-10-2020
Resultatbehandling færdig
Gudenådalens Rideklub (Distrikt D11)
Engvejen 3
8850 Bjerringbro

Kontakt inden stævnet

Ulla Bartholin
20819911
gdrideklub@gmail.com

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

10. Valgfri højde 30 - 80 cm - Hest & Pony B0 (D)

Spring: Springning Sløjfeklasse - Hest og kat. 1 og 2. pony (B0) (svh 0)

Opdateret: 25-10-2020
Antal starter:
45
Antal placeringer:
33
Rytter Hest Klub Fejl Tid Kat. point Placering
Marie Luntner RAPUNSEL
2012/LH///
GDR 0 76,60
3 3
Marie Luntner RAPUNSEL
2012/LH///
GDR 0 65,30
3 3
Thilde Monrad Laursen BAYLI
2008/LU/BOLERO/TRISSA/
GDR 0 44,30
3 3
Sofie M. Abrahamsen AZANO
2015/LH///
VAS 0 41,30
3 3
Cecilie Broholm Christophersen VALLØS BOSTON
2016/DV/BALOU/VALLØS CARRERA/BACCARAT XX
FVR 0 41,60
3 3
Celina Vestbjerg SKRÆPLUNDS MONIQUE DELIGHT
2013/LH///
SIR 0 37,90
3 3
Camilla Flindt-Jacobsen CARLOS SAX
2006/FJ/CITRUS KLATTRUP/ANDREA SAX/ORION HALSNÆS
GDR 0 46,70
3 3
Thea Aaberg Kusk LOTTE
2006/FJ/FLORIAN SKOVÅ/KATJA/DYLAN
HORI 0 40,50
3 3
Rikke Schultz MISS MABEL
2002/DR///
GDR 0 40,80
3 3
Meta Feline Nyborg Halager FIORITO
2014/SP/NØRLUNDS EL ZACK/FIORITA/MAGIC DANCER H.
GJK 0 65,30
3 3
Sofie M. Abrahamsen AZANO
2015/LH///
VAS 0 39,70
3 3
Isabella Nørgaard Aldzic Andersen NORRING'S BENTLEY
2006/KN/NORKRONS LOTUS/BROOMELLS MANNEQUIN/BROOMELLS MALIA
GDR 0 42,80
3 3
thea hørup sørensen BLOBBER
2009/LH///
HARK 0 41,20
3 3
Thea Aaberg Kusk LOTTE
2006/FJ/FLORIAN SKOVÅ/KATJA/DYLAN
HORI 0 40,10
3 3
Natascha Tarnow Vibestrup MASKENKOLS LEETA
2008/CO/HESSELHOLT'S LEEROY/KNASTENS CITA/REBEL JUSTICE
VAS 0 42,40
3 3
Ida thorgaard TORINO
1994/LH///
SKRK 0 51,90
3 3
Lea Bjørn Bodilsen SCALDIA'S SUNDAY SURPRISE SAMMY
2009/NF/HOPPENHOF'S SHARDON/SCALDIA'S MARY BELL/MOLENAAR'S GOLDEN KING
VAS 0 37,20
3 3
Signe Krusell SOLGÅRDENS ALEX
2016/LU/MOSEGÅRDENS DILIGHT/VANILJA/NEWMAN
GDR 0 45,10
3 3
Victoria Skovby Storbank LAMBRUSCO
2015/LU/LIMARO/ITZI/BLUE HORS DON SCHUFRO
HOKR 0 47,20
3 3
Katrine Dyhl Rasmussen CESAR
1999/NR/CHESTER/NELLIE/
RAS 0 45,10
3 3
thea hørup sørensen BLOBBER
2009/LH///
HARK 0 39,40
3 3
Carina Fuglsbjerg Overgaard NØRREMØLLEHØJ'S CALANO
2007/DV/CAJUS/CASSIE/CASTRO
VOS 0 44,10
3 3
Josefine Guldbrandsen Frandsen KASHMIR
2004/LH///
HORI 0 43,40
3 3
Laura Lund Reinalter COROFINO 17
2011/OS/COLLADO/LAURA/NERV
GDR 0 39,60
3 3
Katrine Dyhl Rasmussen CESAR
1999/NR/CHESTER/NELLIE/
RAS 0 39,20
3 3
Victoria Skovby Storbank LAMBRUSCO
2015/LU/LIMARO/ITZI/BLUE HORS DON SCHUFRO
HOKR 0 44,60
3 3
Carina Fuglsbjerg Overgaard NØRREMØLLEHØJ'S CALANO
2007/DV/CAJUS/CASSIE/CASTRO
VOS 0 46,10
3 3
Josefine Guldbrandsen Frandsen KASHMIR
2004/LH///
HORI 0 41,60
3 3
Laura Lund Reinalter COROFINO 17
2011/OS/COLLADO/LAURA/NERV
GDR 0 39,50
3 3
Pernille Kammersgaard Johansen KAMMERSGAARD'S QUIET HOPE
2014/DV/QUIET PLEASE/RONJA/RACOT
SKRK 0 36,70
3 3
Josefine Marie Bæk CAMPRILLI
2006/DV/CASIR ASK/BRUNETTE/LADOGA
SKRK 0 38,80
3 3
Josefine Cady KINGSTEAD ANGIE
2005/IRH/RICARDO Z/MARCH ROSE XX (IRE)/GOOD THYNE XX (USA)
VIR 0 41,00
3 3
Josefine Cady MONBEG MCGREGOR
2012/IRH/MERMUS R/NEWTOWN ELAINE/
VIR 0 45,60
3 3
Cecilie Broholm Christophersen VALLØS BOSTON
2016/DV/BALOU/VALLØS CARRERA/BACCARAT XX
FVR 4 41,20
Signe Krusell SOLGÅRDENS ALEX
2016/LU/MOSEGÅRDENS DILIGHT/VANILJA/NEWMAN
GDR 4 48,20
Josefine Cady MONBEG MCGREGOR
2012/IRH/MERMUS R/NEWTOWN ELAINE/
VIR 4 46,20
Camilla Flindt-Jacobsen CARLOS SAX
2006/FJ/CITRUS KLATTRUP/ANDREA SAX/ORION HALSNÆS
GDR 8 57,50
Mette Brix Søndergaard VIDTSKUE'S FENJA
2009/PI/ALLEGRO/FIONA E/DONATELLO VESTERLUND
GDR 12 62,80
Pernille Kammersgaard Johansen KAMMERSGAARD'S QUIET HOPE
2014/DV/QUIET PLEASE/RONJA/RACOT
SKRK 12 74,70
Ida thorgaard TORINO
1994/LH///
SKRK 16 97,60
Josefine Cady KINGSTEAD ANGIE
2005/IRH/RICARDO Z/MARCH ROSE XX (IRE)/GOOD THYNE XX (USA)
VIR 16 72,40
Tanja Herskov BLACK CHANELL OF NORDLICHT
2011/LH///
LERK Udg.
Tanja Herskov BLACK CHANELL OF NORDLICHT
2011/LH///
LERK Udg.
Mette Brix Søndergaard VIDTSKUE'S FENJA
2009/PI/ALLEGRO/FIONA E/DONATELLO VESTERLUND
GDR Udg.
Josefine Marie Bæk CAMPRILLI
2006/DV/CASIR ASK/BRUNETTE/LADOGA
SKRK Udg.