Hvad leder du efter?

jul
2016
Fra 09-07-2016 til 10-07-2016
  • Military
  • Hest/Pony

Military B-stævne (B)

Stævnenummer
Prop00025875
Dato for resultat d. 10-07-2016
Resultatbehandling færdig
Kallehavevej 4
8940 Randers SV

Kontakt inden stævnet

Ane Lundemose
40899075
ane@lundemose.com

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

3. Military CNC100 - CNC100 Hest (B)

Military: Military CNC100 - CNC100 Hest (svh 3)

Opdateret: 10-07-2016
Antal starter:
27
Antal placeringer:
7
Rytter Hest Klub Dressur Springning Terræn (heraf fejl på tid) Total Kat. point Placering
Signe Krusell BIRKNÆS AMANDA
2006/GHH/ARCUS/ZARATORA/FANTUS
0 strafpoint 0 strafpoint 43,6 (0) strafpoint 43,6
1 1
mogens svane rasmussen ACE OF CORBELL
2006/DV/CORONADO/RABELL/ROYAL Z II
0 strafpoint 0 strafpoint 45,3 (0) strafpoint 45,3
2 2
Tia Fogh Lundemose SØKJÆR'S CATO
2010/DV/CHELLYS Z/FLICKA/BLUE HORS FUTURE CUP
1,2 strafpoint 0 strafpoint 44,3 (0) strafpoint 44,3
3 3
Henriette Bedsted BALZERLUNDS HARLEKIN
2009/LH///
0 strafpoint 0 strafpoint 47 (0) strafpoint 47
4 4
Vagn Jepsen RANKEGÅRDS DISNEY
2006/DV/MIDT-WEST IBI-LIGHT/RANKEGÅRDS XANTIPPE/LUCKY LIGHT
0 strafpoint 0 strafpoint 48,4 (0) strafpoint 48,4
5 5
Lærke Siiri Vincent From Larsen TOFTEGÅRDENS CARISMA
1999/DV/STALD CALLES BROR BALLY/SANDRA/ALEKSANDER
0 strafpoint 0 strafpoint 49,4 (0) strafpoint 49,4
6 6
Katja Berg GAMLISH CHADAY-DELIGHT
2002/DV/COME BACK II/CHANEL/LOGAN
0 strafpoint 0 strafpoint 49,4 (0) strafpoint 49,4
6 6
André Wichmann WI KLINSMANN
2007/DV/KRAKE ASK/TREASURE TVEDBO/LOBSTER
6,8 strafpoint 0 strafpoint 43,6 (0) strafpoint 43,6
Line Møller Friis NORDDALENS SPEEDFIRE
2003/LU/SAMPOLO N/FLIKA/FALKNER
4 strafpoint 0 strafpoint 47,7 (0) strafpoint 47,7
Stefan Mogensen GENOVA
2011/LU/FLY SOCIETY XX (DEN)/MISS GOLD WIND/TEMPLE WIND XX
3,6 strafpoint 4 strafpoint 46,4 (0) strafpoint 46,4
Maria Nielsen ENGHAVEGAARDS CANCELLARA
2006/DV/CASIR ASK/LA LUNA (HOLLE- SKOV'S LEANDY)/LEANDRO
3,6 strafpoint 4 strafpoint 49,1 (0) strafpoint 49,1
Kathrine Plambech BALDINI
2002/HO/BALDINI I/LUCILL/LASINO
0 strafpoint 0 strafpoint 58,6 (0) strafpoint 58,6
Sara Bech Strøm DICTE ALDRUP
2010/DV/DIAMANT DE REVEL/PITTEGÅRDENS CAROLA/CORRATUS
0 strafpoint 0 strafpoint 59 (0) strafpoint 59
Camilla Gosvig BELLAVISTA
2004/DV/BERNSTEIN/AIDA/SOLOS CAREX
0 strafpoint 0 strafpoint 60,3 (0) strafpoint 60,3
Mia Rise OPAL 92
2005/ZP/OVOI/ANUSCHKA/AUGUSTINER
0 strafpoint 8 strafpoint 54,5 (0) strafpoint 54,5
Hanne Lauridsen SAMBA TIME
2008/LU/SAMONDO/SINGHA TIME XX (SWE)/DUTY TIME XX (GB)
2,8 strafpoint 4 strafpoint 57,3 (0) strafpoint 57,3
Rikke Brødsgaard Kjærup STAR FAIGHTER
2001/LU/LEO-LIGHT/BAKKELY'S LOBBI/LEUTHEN I
4,4 strafpoint 12 strafpoint 48,1 (0) strafpoint 48,1
Melissa Dahl HØJMOSEGÅRDS CALIS
2004/DV/BØGEGÅRDENS LANTANO/CAPELLI/BØGEGÅRDENS CAPELLO
11,2 strafpoint 8 strafpoint 50,5 (0) strafpoint 50,5
Katrine Pørtner Karlsen FYRSTINDE TEMPTATION S.G.
2008/DV/FÜRST A.P./TEMPA TEMPTATION S.G./TEMPLE WIND XX
1,2 strafpoint 16 strafpoint 56,9 (0) strafpoint 56,9
Karina Attermann Høgh WILL - ZEL
2004/DV/WILLEMOES/HAZEL/DONNAVAN
46 strafpoint 4 strafpoint 51,5 (0) strafpoint 51,5
Diana Kramer ENEVOLDMINDES LA PASIR
2006/DV/LAMBRUSCO ASK/PATRICIA/CASIR ASK
0 strafpoint 0 strafpoint 32,7 (0) strafpoint 32,7
Karina Attermann Høgh WILLY-ZEL
2006/DV/WILLEMOES/HAZEL/DONNAVAN
0 strafpoint 8 strafpoint 45,3 (0) strafpoint 45,3
Susanne Dam ACORDÍAS FLEURDELIS
2007/DV/KRAKE ASK/ACORDIA/ACORD II
0 strafpoint 4 strafpoint 52,8 (0) strafpoint 52,8
Rikke Mortensen HALDGÅRDENS COMEWON
2000/LU/COME BACK II/WONDER BALLY/STALD CALLES BROR BALLY
0 strafpoint 0 strafpoint 58 (0) strafpoint 58
Kristina Kragh Olesen CHOCOLAT
2010/LU/CABACHON/CARIBIK/CONTENDRO I
0 strafpoint 4 strafpoint 54,2 (0) strafpoint 54,2
Anja Danielsen HALDGÅRDENS COMBEE
2010/LH///
0 strafpoint 4 strafpoint 56,6 (0) strafpoint 56,6
Camilla Sæbø Hansen PANTANI
2006/DV/PAINTERS ROW XX/LEENETTE/LEENDERT
0 strafpoint 12 strafpoint 59,3 (0) strafpoint 59,3