Hvad leder du efter?

jun
2016
Fra 24-06-2016 til 26-06-2016
  • Military
  • Hest/Pony

Skårup Overgård/KIRK Landsmilitary med DRF`s mesterskab for (B)

Stævnenummer
Prop00025682
Dato for resultat d. 26-06-2016
Resultatbehandling færdig
Kirstineholm Rideklub (Distrikt D12)
Ellelausvej 1
8660 Skanderborg

Kontakt inden stævnet

Anne-Dorthe Albertsen
86522938/93992938
mail@skaarupovergaard.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

2. Military CNC100 - CNC100 Hest (B)

Military: Military CNC100 - CNC100 Hest (svh 3)

Opdateret: 26-06-2016
Antal starter:
17
Antal placeringer:
5
Rytter Hest Klub Dressur Springning Terræn (heraf fejl på tid) Total Kat. point Placering
Matilde Skrædderdal Andersen FEMME FATALE BLUE
2008/PA/CARPE DIEM BLUE/GAMBIA/THOKE TORP
0 strafpoint 4 strafpoint 44,7 (0) strafpoint 44,7
1 1
Christina Stecher FIREFLY
2009/LH///
0 strafpoint 0 strafpoint 49,1 (0) strafpoint 49,1
2 2
Emma Marie Hansen EJSTRUPBÆKGÅRDS LAJOS
2008/LU/LAZIO KÆRLUND/KAROLA/WOERNITZ
0 strafpoint 0 strafpoint 49,8 (0) strafpoint 49,8
3 3
Kathrine Plambech BALDINI
2002/HO/BALDINI I/LUCILL/LASINO
0 strafpoint 0 strafpoint 50,8 (0) strafpoint 50,8
4 4
mogens svane rasmussen ACE OF CORBELL
2006/DV/CORONADO/RABELL/ROYAL Z II
0 strafpoint 0 strafpoint 51,8 (0) strafpoint 51,8
5 5
Lærke Siiri Vincent From Larsen TOFTEGÅRDENS CARISMA
1999/DV/STALD CALLES BROR BALLY/SANDRA/ALEKSANDER
0 strafpoint 0 strafpoint 52,2 (0) strafpoint 52,2
Katrine Pørtner Karlsen FYRSTINDE TEMPTATION S.G.
2008/DV/FÜRST A.P./TEMPA TEMPTATION S.G./TEMPLE WIND XX
0 strafpoint 4 strafpoint 48,4 (0) strafpoint 48,4
Rikke Brødsgaard Kjærup STAR FAIGHTER
2001/LU/LEO-LIGHT/BAKKELY'S LOBBI/LEUTHEN I
1,6 strafpoint 4 strafpoint 47,4 (0) strafpoint 47,4
Mia Rise OPAL 92
2005/ZP/OVOI/ANUSCHKA/AUGUSTINER
0 strafpoint 4 strafpoint 49,4 (0) strafpoint 49,4
Tia Fogh Lundemose SØKJÆR'S CATO
2010/DV/CHELLYS Z/FLICKA/BLUE HORS FUTURE CUP
2,8 strafpoint 4 strafpoint 50,5 (0) strafpoint 50,5
Emilie Trier Borgnakke MAREZZO XX (SWE)
2005/XX/PENNEKAMP XX (USA)/BEZZA XX (IRE)/BOB BACK XX (USA)
0 strafpoint 8 strafpoint 52,2 (0) strafpoint 52,2
Henrik Strandgaard Borgbjerg COCKTAIL
2007/DV/CORRATUS/WIND FLOWER/TEMPLE WIND XX
31,2 strafpoint 0 strafpoint 50,1 (0) strafpoint 50,1
Cirkeline Emilie Bryde EDMONTON
2003/ESH/ELAR XX/PRETTI/PREMIUM
86,8 strafpoint 12 strafpoint 47,7 (0) strafpoint 47,7
Michael Winstrup Schmidt ZULANA
2004/KW/SOLITAIR/HESTER/ROSSINI
0 strafpoint 0 strafpoint 47,4 (0) strafpoint 47,4
Kristina Kragh Olesen CHOCOLAT
2010/LU/CABACHON/CARIBIK/CONTENDRO I
0 strafpoint 0 strafpoint 49,1 (0) strafpoint 49,1
Felicia Nyløkke LUCKY LIMBO
2006/DV/LUCKY LIGHT/FIDELIA/GRUNDYMAN XX (GB)
0 strafpoint 0 strafpoint 47 (0) strafpoint 47
Felicia Nyløkke TIRS THEODOR
2008/DV/HEARTBEAT/TIRS TOY/CHICO'S BOY
0 strafpoint 0 strafpoint 46,7 (0) strafpoint 46,7