Hvad leder du efter?

Springning – hest

Bruttogrupperne er dynamiske og nedenstående er med forbehold for ændringer/tilføjelser.



Senior 2022

A-gruppe 
Andreas Schou
Cecilie Tofte
Emil Hallundbæk
Kasper H. Hansen
Konstantin Deeken Künnemann
Lars Bak Andersen
Lars Nørgaard Pedersen
Linnea Ericsson-Carey
Martin Mose Knudsen
Nikolaj Hein Ruus
Rikke Haastrup Kristensen
Søren Møller Rohde
Søren Nørgaard Pedersen
Tina Lund
Zascha Nygaard Andreasen
B-gruppe 
Benedikte Rie Truelsen
Camilla Ernst
Christian Jansen
Christina Nielsen
Clara Hallundbæk
Jack Ray Nielsen
Jeff Paw Nielsen
Martin Neergaard
Mathias Nørheden Johansen
Mikkel Laursen
Nicolas Pedersen
Philippa Linde
Renee Ulvsbjerg
Rikke Andersen
Rikke Belinda Barker
Sofie Yderstræde Bucka
Thomas Velin

Senior Bruttogrupperne er senest opdateret den 6. maj 2022.
 

U25 2022

Alexander Godsk
Anne-Kristine Truelsen
Astrid Svenstrup
Christine Thirup Christensen
Frederikke Svendgaard
Kamilla Ladefoged Rasmussen
Karoline Vistesen Graversen
Lærke Olesen
Michelle Lassen
Nicoline Guldstad
Simone Scherff Hansen
Thit Bibi Lindegren Roed

U25 Bruttogruppen er senest opdateret den 6. maj 2022

Ungrytter 2022

Anna Victoria Weilsby
Caroline Rehoff Pedersen
Cecilie Kjær
Christian Svendgaard
Emilie Mosegaard Christiansen
Frederik Fensholt
Gabrielle Strigel
Gustav Christian Jacobsen
Hanna-Sofie Dahle
Josefine Sandgaard Mørup
Laura Baaring Kjærgaard
Line Busk Heltborg
Linnea Ilsøe Madsen
Lærke Isabel Godsk
Maria Nørregaard Langhoff
Maria Barnewitz Schou
Marie Louise Riisgaard Kemp
Mette Askham Jensen
Mie Stuhr-Petersen
Sarah Svendgaard
Signe Voldgaard Hansen
Sophia Studd
Rie Rose Lindegren Roed
Theodor Wildfang Linde
Victoria Sophia Hjort-Madsen

Ungrytter-bruttogruppen er senest opdateret den 6. maj 2022


Junior 2022

Alberte Filuca Brünning Conradsen
Anne-Kathrine Hjorthøj
Caroline Sand Bugge
Cecilie König
Caroline Knudsen
Celina Fink Aabo
Clara Roesgaard Kristensen
Emma Ponsaing
Frida Munk Lassen
Ina Meldgaard Slettnes Møller
Jacob Theodor Schmidt
Josephine Christian Jacobsen
Karoline Sloth Kjær
Laura Christensen
Laura Thomey
Leonora Løwe Skjold
Lucas Vium
Natasha Kaspersen
Nikita Aabo
Noona Wildfang Linde
Olivia Neergaard
Rosemarie Heering

Junior-bruttogruppen er senest opdateret den 6. maj 2022


Children 2022

Anna Ley
Chanel Blixenkrone Møller Hansen
Emily Flintegaard Ehlert
Frederik Bak Andersen
Freya Vejlstrup
Linea Kovdal Jørgensen
Malou Therese Mulbjerg Larsen
Mie Bergsaker
Noah Just Broch
Silje Dalgaard
Yasmin Ålykke Rasmussen

Children-bruttogruppen er senest opdateret den 19. april 2022


Bruttogrupperne er dynamiske, og kan justeres løbende frem mod sæsonens mesterskaber.